Special Days Image
Sayfa 411/670 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Hareketler çok sertleşti kademeler delik deşik
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

SrvGy

Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Hareketler çok sertleşti kademeler delik deşik
    Değişik bi tahta 13 civarı ortalamayla bi miktar bendede var umarım haftalık kapanış iyi olsun bol şans

kimse ilgilenmiuormu bu kağıtla

4.  Alıntı Originally Posted by mondschein Yazıyı Oku
    😥😥Bu firmanın Frankfurt'taki OSWE Alış Veriş Merkezi hikayesine çok inanmış ve sabırla 1,5 yıl pizisyon taşımış idim. Şimdi hikâyenin sonuna gelindiği anlaşılıyor. Satılır yada satılmaz, ancak 81 Milyon Avro, yaklaşık 520 Milyon TL bir aktif firmaya eklendi. Sermayenin tam 10 katı vir değer artışı söz konusu. Aklıma Turker Proje hissesi geliyor....

Öznel düşünce ve görüşlerimdir. Al, sat, tut ya da başka bir tavsiye değildir....
    sen onu 300 milyon euro olarak düzeltirsen iyi olur

5. Şirketimizin, hisselerinin %100 'ne sahip olduğu iştiraki durumundaki Deks Yatırım A.Ş. ile kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemlerine ilişkin 15.11.2019 tarihinde Yönetim Kurulu'muzun almış olduğu kararlar, 30.06.2019 tarihli mali tablolar yerine 30.09.2019 tarihli tabloların birleşmeye esas alınması sebebiyle aşağıdaki şekilde revize edilmiştir:

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu şirket merkez adresinde toplanarak Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun daha önce almış olduğu 15.11.2019 tarih ve 2019/19 sayılı kararın aşağıdaki şekilde revize edilmesine;

1. 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu'nun 19 ve 20. maddeleri, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun ("TTK") ilgili hükümleri ve SPK'nın II-23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliği ("Tebliğ") çerçevesinde, Deks Yatırım A.Ş.'nin ("Deks") sahip olduğu tüm varlık ve yükümlülüklerin bir bütün halinde kayıtlı değerleri üzerinden devralınarak tasfiyesiz infisahı suretiyle, Şirketimizin Deks Yatırım A.Ş. ile birleşmesine,

2. Birleşme işleminde 30.09.2019 tarihli finansal tabloların esas alınmasına,

3. Deks'in sermayesinin temsil eden payların ve oy haklarının tamamının halihazırda Şirketimize ait olması ve Şirketimizin sermayesinde bir değişiklik meydana gelmeyecek olması nedeniyle, Türk Ticaret Kanunu'nun 155 ve 156. maddeleri ile Tebliğ'in 13. maddesi kapsamında;

‒ Birleşme işleminin kolaylaştırılmış şekilde yapılmasına,

‒ Bağımsız denetim raporu, uzman kuruluş raporu ve birleşmeye ilişkin Yönetim Kurulu raporu hazırlanmamasına,

‒ TTK'nın 149. maddesinde düzenlenen inceleme hakkının tanınmamasına,

‒ Birleşme sözleşmesinin Şirketimiz genel kurulunun onayına sunulmamasına ve

‒ SPK'nın II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin 12. maddesinin birinci fıkrasının (e) bendi uyarınca ayrılma hakkı doğmadığından birleşme işleminde ayrılma hakkı kullandırılmamasına,

4. 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu'nun 20. maddesinin 1. fıkrasının (b) bendi uyarınca, Şirketimizin Deks'in tahakkuk etmiş ve edecek vergi borçlarını ödeyeceğinin ve diğer ödevlerini yerine getireceğinin, birleşme sebebiyle verilecek olan kurumlar vergisi beyannamesine eklenecek bir taahhütname ile taahhüt edilmesine,

5. Yukarıda sayılan işlemler ile ilgili olarak hazırlanan, 22.01.2020 tarihli Birleşme Sözleşmesi'nin kabul edilmesine,

6. Yukarıda sayılan işlemler için Sermaye Piyasası Kurulu'ndan ve ilgili diğer kurumlardan izin alınmasına,

katılanların oybirliği ile karar vermiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

6. hadi bakalım.süreç hızlanıyor.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

7. Evrak işlerini halletsinler ... Kısmetse servete keyif kahvesi içmeye gideceğiz
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

8. 😊😊 Kahve içmeye ben de geleceğim inşallah....

Sayfa 411/670 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •