Sayfa 426/670 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Digital Realty Trust Inc. has struck a $7.15 billion deal to buy another data-center operator in Europe.

Digital Realty said Tuesday it would issue 0.7067 shares to InterXion Holding NV shareholders for each share they own, which equals roughly $93.48 a share, based on Digital Realty’s closing price on Monday. With debt, the companies value the deal at $8.4 billion.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

2. Servetin yerini alan İnterxion şirketi de satın alınıyor������
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3. Digital Realty Trust Inc., Avrupa'da başka bir veri merkezi operatörü satın almak için 7.15 milyar dolarlık bir anlaşma yaptı.

Digital Realty Salı günü yaptığı açıklamada, InterXion Holding NV hissedarlarına sahip oldukları her hisse için 0.7067 hisse çıkaracağını açıkladı. Bu, Digital Realty’nin Pazartesi günkü kapanış fiyatına göre kabaca 93.48 $ 'a eşittir. Borçlu şirketler anlaşmaya 8.4 milyar dolar değerinde.

bu hafta sonuna kadar birlesme haberinin gelmis olmasi lazim diye dusunuyorum. boylece baya yol almis olunacak

bugun tahta yapici tabana " 31031 " lot satis yazarak yarin icin bize sinyal verdi sagolsun

bi mukabele diyorum sevgili mübarek kardeslerim !

yatırım tavsiyesi degildir

5. Syn.Hayek birleşme değil satışın onaylanması diyecektiniz galiba
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Syn.Hayek birleşme değil satışın onaylanması diyecektiniz galiba
    aksine deks yatirim ile birlesme islemlerinin sonuclanmasini bekliyorum demek istedim sn. Jean Valjean.

takdir edersinizki spk onayinin gelmis olmasi sureci bitirmis olmuyor, son bir onay ve yayin gerekiyor.

yatırım tavsiyesi degildir

birlesme ile birlikte konsolide bilanco sacmaligi da bitmis olacak , solo'ya donecegiz. guzel olacak insallah

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu hafta sonuna kadar birlesme haberinin gelmis olmasi lazim diye dusunuyorum. boylece baya yol almis olunacak

bugun tahta yapici tabana " 31031 " lot satis yazarak yarin icin bize sinyal verdi sagolsun

bi mukabele diyorum sevgili mübarek kardeslerim !

Yatırım tavsiyesi degildir
    Sonrada birleşme Servetgyo ile Sinpaş arasında yapabilirler mi acaba? Sinpaş ın finansal olarak kendini taşımaya mecali kalmsmış gibi. Aşırı borc altında, sektörde satışlarda iyi görünmüyor

Sayfa 426/670 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •