Sayfa 470/670 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Tamamen hakim biziz diyorlar anlamadıkları tabiki de hakim sizsiniz şirket sahibi olarak lakin borsada sadece ben kazanayım size zırnık koklatmam diyecektin madem niye halka arz ettin .
    bu ******** patron şunu demek istiyor.ben hissenin %99.99 unu toplamadan zırnık koklatmam.bu kesin böyle olacaktır.ben iyi okurum tahtayı.kalan yeri de satsa bişey değişmez.bu hisse 14.50 iken arsa satılmamıştı.satıldı 2 tl çıktı.kalan yer de satılsa 2 daha çıkar .en fazla 20 olur.adam takoz koyuyor kağıda.bana kimse gazel okumasın yok efendim kalan yer satılırsa uçar da s. r da.hayal ürünü bunlar.daha doğrusu beklenti.yarısından ne oldu ki yarısından ne olsun.şidi sorsan oooo öyle deme ya kalan yer satılırsa uçar diyenleri duyuyorum.uçar he uçar.yok da sı..ar

2. Birileri topluyor birileri ısrarla satıyor bakalım kim galip gelecek ?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben 2014 den beri, azar azar ala ala biriktirdim, hedef hisse sayıma ulaştım, isteyen isteği ile istediği kadar kavga etsin, sonunda en karlı çıkacak olan benim, hiç sıkıntı yok. Üş beş kuruş çıktı diye elimdeki hisseyi satıp riske girmeyide hiç düşünmüyorum. Zamanım çok, bu hayatı bir defa yaşayacağım, bu hayatta da bir defa SERVET sahibi olacağım. Hayatın son demlerinde SERVET imi kaybetmeye niyetim yok. Neyse ben bir keyif çayı içeyim bari.

4. Cep to cep transactions

Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Birileri topluyor birileri ısrarla satıyor bakalım kim galip gelecek ?

Cepten cebe operasyonlar. Ayrılma (ifraz) kararı çıktığında kimse bu fiyatları göremeyecek inşallah. Şimdilik çocuk pışpışlıyorlar. Ama satmak yok. Pozisyonları Çanakkale'ye çevirdik/çevirdim.

Al, sat, ya da tut önerisi değildir. Benim fikirlerim yalnızca beni bağlar...

5. Avni bey tahtacıya maaş vereceğine benim önümü kesmeseydi şimdi 30'a götürmüştüm ve herkes satıp çıkmıştı.
    4-5 yıldır bekleyenler buralarda satmayacağını en iyi avni bey bilir.
    Y.t.d

6. Euro tarihi zirvesinde bu mallar hala buralarda tutuyor..verin aşağı toplayalım alın yukarı satalım ... buralardan mal yok beklemeyin... ytd

7. Mümkünse bir kriz daha çıkana ksdsr tutsunlar lütfen gelecek nakit var baska tahtaya gitmesin ))

Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Avni bey tahtacıya maaş vereceğine benim önümü kesmeseydi şimdi 30'a götürmüştüm ve herkes satıp çıkmıştı.
    4-5 yıldır bekleyenler buralarda satmayacağını en iyi avni bey bilir.
    Y.t.d
    bu kardesler size yedirir mi bu tahtayi ? adamlar 2 liradan beri ince ince toparlayarak buraya geldi ! onlarin avni ile işi olmaz ayrica

haber akışı hizlanacak derken iyice yavasladi

bekliyoruz

Sayfa 470/670 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •