Sayfa 540/670 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Projeden Servete kalacak hak ve fayda toplamda 72 milyon olacak.. toplam hasılat 380 milyon olarak beklenmektedir..(%59 servetin %41 arsa sahiplerinin)

Suanlik satılan 160 milyondan kalacak hak ve fayda 30(OTUZ) milyon civarında olacaktir.
    Tamam şimdi oldu.

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    üzülme dostum ben bu düşüşün burada kalacağına inanmıyorum.33.30 da gap belki kapanır belki kapanmaz ama daha önce de dediğim gibi çok fırtınalı günler bizi bekliyor.
    Hocam PD/DD geçmişine bakarsak 0,4 ile işlem gördüğü dönem var. Matematiksel olarak 42-43 defter değerine ulaşacak. Yani 17TL yi görmesi ihtimali de mevcut. Bu durumda %50den fazla zararım olur Ama arsanın kalanı elinde. Muhtemel satış haberi tekrar şimdi taşıdığı noktalara kolayca taşıyabilir diye düşünüyorum. 24-36taşıyan yatırımcı kayda değer bir kar almadan çıkmaz düşüncesindeyim.

En kısa sürede brütten çıkarsa elimdeki hisselerle takas yapma ihtimalim olur. Keza nakitte kalmayı bir türlü beceremiyorum ben.

3.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Hocam PD/DD geçmişine bakarsak 0,4 ile işlem gördüğü dönem var. Matematiksel olarak 42-43 defter değerine ulaşacak. Yani 17TL yi görmesi ihtimali de mevcut. Bu durumda %50den fazla zararım olur Ama arsanın kalanı elinde. Muhtemel satış haberi tekrar şimdi taşıdığı noktalara kolayca taşıyabilir diye düşünüyorum. 24-36taşıyan yatırımcı kayda değer bir kar almadan çıkmaz düşüncesindeyim.

En kısa sürede brütten çıkarsa elimdeki hisselerle takas yapma ihtimalim olur. Keza nakitte kalmayı bir türlü beceremiyorum ben.
    0.4 defter değeri ile işlem görmeye başladığı döneme ne bakıyorsun .kalan yerin satılmasıyla kasada yaklaşık 2.3 milyar Tl nakit olacak.holdinglerde böyle bir para yok.ben ilk etapta kalan yer satılırsa 60 lara gideceğine inanıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    0.4 defter değeri ile işlem görmeye başladığı döneme ne bakıyorsun .kalan yerin satılmasıyla kasada yaklaşık 2.3 milyar Tl nakit olacak.holdinglerde böyle bir para yok.ben ilk etapta kalan yer satılırsa 60 lara gideceğine inanıyorum
    Umarım tüm yatırımcıları memnun olur şirketimizin. Sizin kadar deneyimim olmadığından maliyet düşürmeye çalışmıyorum. Al yat taktiği bama daha uygun 😇

5. Yakacaz bu gezegeni az kaldı hazır olun

6. Ne oldu ulan ibine 10 lot 10 lot aşağı basıyordun yemedi mi götün

7.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Ne oldu ulan ibine 10 lot 10 lot aşağı basıyordun yemedi mi götün
    Kardeşim boş beleş atmiyorsundur heralde nereye versiyon mesajlarini

8. Sakin ve sabırlı...olmalı..

Sayfa 540/670 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız