Sayfa 556/670 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Yalnız TKURU ve Eminisş tek fiyatla ucmuslar o kadar

2.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    9.55-12.55-13.55-17.55-18.05 de işlem olacak..
    Zaten tahta sığ.tek fiyat gibi islem görüyorduk

2 gün veren verir sonra bakariz..
    Hocam ben tek fiyat işleminden şunu anlıyorum. Bu tahtada yatırımcılık on, traderlık off. 😅

3.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Hocam ben tek fiyat işleminden şunu anlıyorum. Bu tahtada yatırımcılık on, traderlık off.
    Aynen öyle.. eşleşme de goremeyecegimiz icin
    ne çıkarsa bahtimiza artık ;))

Hoş zaten tahta açıkken de çok işlem olmuyordu ya da ne oldu ki sanki tahta açıkken..brüt olduğumuz için al-ver de yapamıyorsun.. bence paniklik birşey yok bizde zaten brüt vardı ona tek fiyat eklenmiş oldu ama tabii piyasa nasıl davranır bilinmez

Ocak da Yıldız Pazara geçersek burda epey bir cezayla serbetlendik deriz..

4. Yani herkes almak veya satmak için kafasına göre mi emir yollayacak

5. Almak ta satmak ta isteyen TAVANA emir girilmesi gerekiyor anladığım
    ALMAK İSTEYEN TAVANA emir verse bile eşleşme Tabandan olsa o emir tabandan gerçekleşiyor.O YUZDEN Bilinçli olup TAVANA emir girerse herkes muhteşem şeyler olabilir...
    Y.T.D
    Yanlış mı düşünüyorum acaba

6.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Almak ta satmak ta isteyen TAVANA emir girilmesi gerekiyor anladığım
    ALMAK İSTEYEN TAVANA emir verse bile eşleşme Tabandan olsa o emir tabandan gerçekleşiyor.O YUZDEN Bilinçli olup TAVANA emir girerse herkes muhteşem şeyler olabilir...
    Y.T.D
    Evet nereden eşleşme.olursa artık..
    Dediğin gibi sen tavana 1000 lot alış yollarsin..
    Ama birisi tabana 2000 lot satış yollarda eslesme tabandan gerceklesir.. (bunu anlamak mümkün değil)
    O zaman taban açarız .
    Keşke satmak isteyenler tavana yollasa ;)

7.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Almak ta satmak ta isteyen TAVANA emir girilmesi gerekiyor anladığım
    Y.T.D
    Tek fiyatta şöyle işlem oluyor. emir toplama sürelerinde emir gönderiyorsunuz. atıyorum ben 1 lot 40 liradan alım emri giriyorum siz 100lot 38 liradan satım giriyorsunuz başkası 500lot 43 ten satım giriyor bu şekilde yüzlerce kişi emir veriyor.
    daha sonra bir fiyat çıkıyor ortaya . atıyorum 39 . bu fiyatı borsadaki algoritma belirliyor en fazla alım satım fiyatı ve lot miktarı üzerinden. 39 üzerinde satım emri girenler satamıyor emir gün sonu iptal oluyor yada emir toplama saatinde siz iptal ediyorsunuz yada revize edebiliyorsunuz. 39 üzerinde alım verenler yine 39 liradan alım yapıyor. tavandan alım girerseniz kesin alırsınız satıcı varsa. yada tabandan satım girerseniz kesin satarsınız alıcı varsa. sürekli işlemden tek farkı fiyat canlı olarak oynamıyor. günde 5 adet fiyat belirleniyor ve onun üzerinden alım satım yapılıyor. yani tek fiyat tabana da götürebilir tavana da hisseyi.

8.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Evet nereden eşleşme.olursa artık..
    Dediğin gibi sen tavana 1000 lot alış yollarsin..
    Ama birisi tabana 2000 lot satış yollarda eslesme tabandan gerceklesir.. (bunu anlamak mümkün değil)
    O zaman taban açarız .
    Keşke satmak isteyenler tavana yollasa ;)
    Evet üstad SATMAK İSTEYEN TAVANA YAZMALİ tabii bizim k.y .emin olmasam da Tabana göndermiştir bile şimdiden
    Aklilli ol K.Y.

Sayfa 556/670 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •