Sayfa 558/670 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Ne oldu.. şimdi..guya spk ky.korudu..tek fiat işlem gene sipeğe yaradı..komedi..adam bastı aşağıya panik için

2. Üstün zekalı tahtacı..euro9.41)

3.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Üstün zekalı tahtacı..euro9.41)
    Sayın tahtacı abimiz 25'e falan getirirse yanlışlıkla bir kredi daha patlatırım

4.  Alıntı Originally Posted by YelkanKafkas Yazıyı Oku
    16,** maliyetle bekliyorum. Araştırmalarınızdan ve yorumlarınızdan ciddi bağlamda istifade ettim. Bu anlamda size teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni araştırmalarınızı ilgiyle ve merakla bekliyorum.
    Ben de Teşekkür ederim.

Bu fiyatlardan hurraaaa servet alın diyemem ama(belki benim de maliyetim de aşağılarda olduğu içindir)

benim icin SİMDİLİK en heyecanlı hikaye hala Servet de var, bir de birkaç bilisim firmasında var diyebiliriz..

normal de Gyolar da hikayeler sıkıcıdır.. ne yapacak ev al ev sat yapacak ne olacak diyebiliriz ama hem arsanın kalan kısmının satılacak olması hem de biz konuşurken bile maalesef TL karşılığı artan yüklü miktardaki Dövizi nasıl kullanacaklarinin hikayesi beni heyecanlandıriyor..

5.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Ben de Teşekkür ederim.

Bu fiyatlardan hurraaaa servet alın diyemem ama(belki benim de maliyetim de aşağılarda olduğu içindir)

benim icin SİMDİLİK en heyecanlı hikaye hala Servet de var, bir de birkaç bilisim firmasında var diyebiliriz..

normal de Gyolar da hikayeler sıkıcıdır.. ne yapacak ev al ev sat yapacak ne olacak diyebiliriz ama hem arsanın kalan kısmının satılacak olması hem de biz konuşurken bile maalesef TL karşılığı artan yüklü miktardaki Dövizi nasıl kullanacaklarinin hikayesi beni heyecanlandıriyor..
    Hocam peki bilanço sonrası defter değeri 40-45 lira olunca (EURO bu hızla artmaya devam ederse daha yukarı olur) kaç lira sizin için makul bir fiyat olacak? Belki de benim tecrübesiz olmam daha kolay risk almama sebep oluyor. Ya da sizin piyasalarda ki tecrübeniz sizi olması gerekenden daha fazla temkinli yapmış. Merko crfsa gibi

6.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Hocam peki bilanço sonrası defter değeri 40-45 lira olunca (EURO bu hızla artmaya devam ederse daha yukarı olur) kaç lira sizin için makul bir fiyat olacak? Belki de benim tecrübesiz olmam daha kolay risk almama sebep oluyor. Ya da sizin piyasalarda ki tecrübeniz sizi olması gerekenden daha fazla temkinli yapmış. Merko crfsa gibi
    Ben işler uygun giderse defter değerine 45 dersek 3*defter değeri arası bir yere geleceğine inanıyorum..

Ama işte şartlar önemli
    -para nasıl kullanılacak
    -bedelsiz temettü
    -arsanin yarısi satılacak mi?
    -yildiz pazara geçecek mi?

Gibi gibi sarlar ve riskler var.. onlar olursa bir kaç yıla neden olmasın..

Bu hisse zamani kısa olanı bezdirir..benle beraber bir arkadaşım aldı 1 ay bekledi sonra az bir karla sattı.. satmasa parası şuan 1.1 milyondu.500-600 bin kar etmis olacaktı..

Madem sattın O süreçte dedim paranı o kadar arttırdin mi hayır dedi..

O zaman bize kalan beklentileri beklemek..
    Son düzenleme : HEG; 22-10-2020 saat: 18:35.

7. B
    O
    R
    S
    A

S
    A
    B
    I
    R

E
    E

G
    Ö
    N
    Ü
    L

İ
    Ş
    İ
    D
    İ
    R

son.kullanma tarihi 2023.aralık

8. Korkutmadan ince ince düşüyor diğer tekfiyata girenlerin hepsi Tabandı bugün

Sayfa 558/670 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •