Sayfa 604/670 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Sakin olmakla bişey kaybetmeyiz. Yazılarınız özellikle bana verdiğiniz cevaplardaki üslubunuz benimde dikkatimi çekti. Ama cevap yazma gereği duymadım. Herkes eteğindeki taşı fırlatır. Sizin saygısız bir insan olduğunuzu düşünmüyorum. Kırmaya dökmeye ne gerek var. Hepimiz rızk için burdayız.
     Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    ben asla kibirlenmem böbürlenmem de.ama saçma sapan şeyler yazılınca sigorta atıyor.bele bilen bilir.vaaz alacak durumda değilim.yorumlarım sizin için böyle algı yaratıyorsa engelle gitsin.ben olsam öyle yaparım
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ötüken06 Yazıyı Oku
    Sakin olmakla bişey kaybetmeyiz. Yazılarınız özellikle bana verdiğiniz cevaplardaki üslubunuz benimde dikkatimi çekti. Ama cevap yazma gereği duymadım. Herkes eteğindeki taşı fırlatır. Sizin saygısız bir insan olduğunuzu düşünmüyorum. Kırmaya dökmeye ne gerek var. Hepimiz rızk için burdayız.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haklısın .ben de kimseyi kırma niyetinde değilim.amacım üzüm yemek bağcıyı döğmek değil.hele şu 3 günlük dünyada

3. Bugün bu hissenin telegram grubuna üye olmak istedim ama grup moderatörü müsade etmem kusura bakmasın demiş bir arkadaşa.gerekçe de bu sayfada benim dengesiz ve manüplatif yorumlar yazmamı gerekçe göstermiş.biri de ona yalakalık yapmak için moderatöre benim yukardan hisse satıp aşağıdan alma niyetiyle yazı yazdığımı ifade etmiş.
    Sorun yok sonuçta kabul edilmediğim grup ne aristokratlar külübü ne de pölütbürö üyeliği.kusura bakacak bişey yok.aslında o anda psikolojim bir bozoldu bir bozuldu anlatamam.112 acili aradım en yakın hastanede serum merum derken psikolojik destek almaya kadar geldim.bu tabi bir ironi gelelim sadate...
    Ben burada asla spekülatif anlamda yazı yazmam.ama telegram sayfanızda olsun burada olsun..hissenin 300-400 lere gideceğini yazanlardan tutun da yıldız pazara girince en az 3 tavan çekeceği gibi abuk subuk yazılar manüplasyonun ağababasıdır.her kim burada manüplasyon adına ayzı yazıyorsa Allah bin defa belasını versin.Hakkımda bu tür iftira edenleri Allah'a havale ediyorum.yüce rabbim bu tip insanlara kul hakkımı zerre helal etmediğimi beyan ederek bunları size havale ediyorum.
    Ben bu hissede asla bugüne kadar treyd yapmadım.zaman zaman bir kısmını satıp başka hisseden kazanıp kısa vadede buraya
    dönerim gene.bunu 2 defa yaptım.alkim ve gübretaşta.
    Benim maliyetim 7.10.temettü alınca 4 liraya inecek maliyetim.yoksa burada bikaçyüz lot hisse arttıracağım diye treyd yapacak kadar gereksinim duymam.
    Herkese bol kaznçlar.artık yazmanın da bu saatten sonra burada bir manası yok.nasıl olsa manüplatif yazarım ben

4. İyice canımız sıkıldı AVNİ AMCA yeter daaa biraz ekşínnnnnn

Ana pazar hayırlı olsun. 1 ocak’tan itibaren.

6. Cool

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Ana pazar hayırlı olsun. 1 ocak’tan itibaren.
    😍🧿🙏🧿😍 Ana Pazar hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Üç haneli rakamlar ufukta göründü...

Kesinlikle al, sat yada tut tavsiyesi değildir. Öznel düşünce ve hayalimdir...

https://www.google.com/amp/s/www.bor...irledi/1537689

7.  Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Ana pazar hayırlı olsun. 1 ocak�tan itibaren.
    Hayirli olsun..
    Amca'ya selam olsun..
    Masallah...

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Hayirli olsun,
    Amca dün kutlamayı baslatti )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 604/670 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654 ... SonSon

Yer İmleri