Sayfa 508/670 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. pasta.

2. Bizim in satışına iyi dayanmış..hayret..

3.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    Spek ve patron kaliteli olacak, işine gücüne bakacak, şirketine odaklanacak, bakın Sabancı crfsa ya 400 milyon koyacağım dedi ve kağıt günlerdir tavan çekiryor, ama bunlar çakal tayfası olduğu için işi gücü bırakıp, burada ki KY nin 3-5 kuruşuna göz dikmişler, gerçekten yazık....
    aynen öyle bu tahtadan adam mal almak için bu haberi de hiç etti.iğreniyorum bunun hergeleliğinden.malın yüzde 98 ini almış kalan yüzde 2 ye göz dikmiş.%98 ile doymayanın gözünü toprak doyuırsun.Allah bunlara kimseyi muhtaç etmesin.vallahi ağzındaki porselen dişlere bile tamah eden medine hergeleleri bunların eline su dökemez.böyle ettikleri için ben de bu hisseye iyice sarıldım ve her geri çekilişlerde mal alacağım.olmadı 2 dairemi satıp yatırıp 5 yıl bekleyeceğim.fiyat geri gelsin hatta yıllarca hiç çıkmasın.ben de kazanmayayım o da kazanmasın.yemin ederim umurumda değil.sonuçta bendeki mal onun milyonda biri değil.

4.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Bizim in satışına iyi dayanmış..hayret..
    alanlar da kendi olunca böyle oluyor işte

5. Servet GYO nun likidite oranı kaç?
    2.5 in altındaysa fiyatımız da 156 lira olursa YİLDİZ Pazarda işlem görebiliriz. ;)

Bas açgözlü yamyam bas bakalım daha nereye kadar basacaksın. Geçmişte mynet de Omerrr1970 kullanıcı adıyla yazdıklarımı unutmamışsındır umarım. İki tane daha dandik hissem var, biri bir haftadan beri tavan yapıyor, diğeri bugün ikinci tavanı yaptı. Senin gibi açgözlüler sayesinde bir hisse nasıl toplanır, nasıl ele verilir öğrendim artık. Sen buralarda bir iki hafta daha tut bak kaç tane daha alıyorum o hisselerinden. BASKI NE KADAR BÜYÜK İSE BEKLENTİ O KADAR YÜKSEK OLUR. BİZ BUZDAĞININ GÖRÜNEN YÜZÜNE BAKIYORUZ SEN GÖREMEDİĞİMİZ KISMINI SAKLAMAYA ÇALIŞIYORSUN. SEN BENİ LAFIMDAN TANIRSIN.
    BİZ BU YOLU BERABER YÜRÜYECEĞİZ.
    İSTER SEVE SEVE İSTER BAŞKA TÜRLÜ.

7. Arkadaşlar buraya kimse bakmıyor sanmayın inanın saat başı bakıyorlar.
    Olumlu veya olumsuz her tepkiyede bakıyorlar siz meydan okuyorsunuz adamlarda hodri meydan diyor!
    Eğer adamın sattığını karşılayabiliyorsanız burada degil işlem yaparak gösterin.
    20.96'dan tahtayı geri çeviren benim hiç bir zaman burayada yazmadım.
    Özellikle twitterda yazanlar milletin dalmasına sebep oluyorlar mal kaptırdıkca baskı artıyor.
    Eger uslu durursak 28 hefefi şuan çalışıyor NOKTA
    Y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar buraya kimse bakmıyor sanmayın inanın saat başı bakıyorlar.
    Olumlu veya olumsuz her tepkiyede bakıyorlar siz meydan okuyorsunuz adamlarda hodri meydan diyor!
    Eğer adamın sattığını karşılayabiliyorsanız burada degil işlem yaparak gösterin.
    20.96'dan tahtayı geri çeviren benim hiç bir zaman burayada yazmadım.
    Özellikle twitterda yazanlar milletin dalmasına sebep oluyorlar mal kaptırdıkca baskı artıyor.
    Eger uslu durursak 28 hefefi şuan çalışıyor NOKTA
    Y.t.d
    aynen öyle eğer aramızda Bizimin satışını karşılayabilcek AĞA varsa buyursun alsın..

eğer yoksa usul usul haberi beklemekten başka şansımız yok..

bizim de daha 950 bin lot mal var. geçen sene 1milyon 983 bindi.. adam her olumlu haberde malını piyasaya kustu.

arsa hikayelerinin yanına 1 ekimden itibaren borsa da pazar değişikliği olacak biz alt pazarda olacağız(zaten şuan bulunduğumuz yerin aynısı)

eğer likidite oranımız 2.5 den küçükse dolaşımdaki hisselerin piyasa değeri 750 milyonun üstünde olursa yıldız pazara geçebiliyoruz..

dolaşımda 4.8 milyon hisse var... 750/4.8: 150 liranın üstünde olursak yıldız pazara geçeriz.

Sayfa 508/670 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •