Sayfa 452/670 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Tahtacılarda öyle bir mantık hakimki rabbena hep bana.
    Biraz paylaşımcı olunki Allah işinizi kolaylaştırsın.
    Hayatinda tek hayali ev sahibi olmak isteyen insanlara bu hayali zehir etmeyin ne olursunuz.
    Y.t.d

2. Bizim gene satıyo vakıf alıyo aynı sebaryo bundan önceki 2 yıllık yazılarımı okuyanlar o zaman 13 hedefi görülür dediğimde gülüyordu 3.40 dan 17 gördü şimdide diyorumki ey nasa uzayda gördüğün cisim yabancı degil servet gyo bizim korkma yani demem şu ki fiyat astronomik yerlere gelirse şaşırmayın brklemeye devam

3. 4 haziran genel kurul toplanıyor d*****n kuyrugu kopacak karar ne cıkar şayet toplantıda bedelsiz cıkarsa servetgy borsada yola devam edecektir temettü cıkarsa gecmiş yıllar karı dagıtılması ki o mümkün görünmüyor covid 19 yüzünden %25 ile sınırlı temettü bu yılda 4 ayak üstüdüştü patron bahane hazır bedelsiz verecek olsun inşallah yoksa bizim almanya parasıda 2020 yılı satışından gelen gelir olacagından 2021 hazirana kadar sarkar gibi

4. Genel kurul öncesi bedelsiz kokusu varki tahtacı 20'nin üstüne atıp yıllık ortalamayı yükseltmek için çırpınıyor ama patron mal satıp engel olmaya çalışıyor.
    Not: Vakıf ve bizim patronlarda.
    Marbaş işyatırım ve malumunuz 2 diğer kurum tahtacıda.
    Bedelsiz yıllık ortalama fiyattan oldugu için genel kurul öncesi agresif hareketler mümkün..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Sayin By Ben abim)) tekrar sahalara dönmüşsün!!))) Süpriz oldu..

Size bir sorsam.. 4 haziran toplantısı tırt cikarsa ve beklenen / tatmin edici bir haber cikmazsa kağıt aşağı inermiki acep?? Neler olabilir??

6. Ciddi ciddi genel kuruldan birşey bekleyen var mı !!

7. Boş yaparlarsa çok birsey olmaz herhalde.. ama tuhaf ve anlaşılmaz kararlar çıkarmasınlar yeter.. diyorsunuz???)

8.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    yatırım tavsiyesi degildir....bilanço mecburi açıklanacak, bu bilanço içinde oswe satışı olmayacağı için dağıtılabilir kar kalemleri ortada, ifraz tamamlanıp Haziran sonuna kadar ödeme alınsa bile 6 aylık bilançoda kar rakamını yüksek görebiliriz, bu yıl için nakit ihtiyaçları varsa ki olduğu aşikar temettü dağıtım kararını bu genel kurulunda almalılar,yoksa ilerleyen dönemde yeniden karar almak zorunda kalırlar
    byBen üstadımızın dediğine göre hiçbirsey olmasada birseyler aciklayacaklar...

Sayfa 452/670 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •