Sayfa 512/670 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. maşallah gene bizim satışta. son 3 yıllık takasa baktım sürekli satmış bizim tamamen çıkacak kagıttan anlaşılan o..

2. Maliyet oluşturuyorlar kardeş bir süre sonra tekrar bizime aktarılıyor.
    Şuan vakıf 3.90 maliyet bizim hala 6.80'dir

3.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    maşallah gene bizim satışta. son 3 yıllık takasa baktım sürekli satmış bizim tamamen çıkacak kagıttan anlaşılan o..
    evet bizim de sene başı 1.873 milyon vardı şimdi bugünkü satışları da düşersek 880 bin kalmış olacak.. Ömer Faruk Çelik 1.873.210 yapıyor..sene başında bu kadar lottan 800 bine indi..

payı da %5 in altında olduğu için bildirime gerek yok...

devam edelim, bizim 110 bin üstünde mal verdi..

global 37 bin artı da bu takas da deutche banka gidebilir..

yakında yabancı toplamı %5 üstüne çıkacak, bu da benim için tahtanın hareketlenmesine az kaldığının göstergesi..

bir de şu var bizimin her mal satışında dolaşımdaki hisse oranı halka açıklık oranımız artıyor.. eylül başı 9.26 ydı şimdi 9.53 oldu.Ocak başında %7.7ydi.

Bence bizimim mal satması çooook ama çooooook olumlu..

fiili dolaşım oranımız %10 üstüne çıkmalı..

eğer %10 üstüne çıkarsa alt pazardan ana pazara geçeceğiz. bu da hisseye bir takım avantajlar sağlayacaktır.

Son düzenleme : HEG; 25-09-2020 saat: 13:41.

4. ....HEG Arkadaşım benim anlamadığım şirketin içinden ortak beklentiyi bizden daha iyi bilen biri olarak hisseyi bu fiyatlardan neden satar onların bildiği bizim bilmediğimiz birşey olmalı bu işte bir terslik var bu ortak spekületör değil geleceği hissenin değerini bilmemesi yani geleceği analiz edememesi mümkün değil bu işte benim aklım karıştı ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ....HEG Arkadaşım benim anlamadığım şirketin içinden ortak beklentiyi bizden daha iyi bilen biri olarak hisseyi bu fiyatlardan neden satar onların bildiği bizim bilmediğimiz birşey olmalı bu işte bir terslik var bu ortak spekületör değil geleceği hissenin değerini bilmemesi yani geleceği analiz edememesi mümkün değil bu işte benim aklım karıştı ytd.
    Verenle alan aynıdır ya da
    mallar speke devrediliyordur..

Ocak ayindan beri satiyor burdaki bizimdeki amca..
    7dende sattı 17dende de sattı burdan da satıyor..

6.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Verenle alan aynıdır ya da
    mallar speke devrediliyordur..

Ocak ayindan beri satiyor burdaki bizimdeki amca..
    7dende sattı 17dende de sattı burdan da satıyor..
    ...Tşk ederim borsada her şey olabilir mantıksız gibi görünen gercek de olabiliyor yani her türlü algıya oynuyorlar. ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ....HEG Arkadaşım benim anlamadığım şirketin içinden ortak beklentiyi bizden daha iyi bilen biri olarak hisseyi bu fiyatlardan neden satar onların bildiği bizim bilmediğimiz birşey olmalı bu işte bir terslik var bu ortak spekületör değil geleceği hissenin değerini bilmemesi yani geleceği analiz edememesi mümkün değil bu işte benim aklım karıştı ytd.
    valla birinin bu fiyatlardan böyle bi kağıtta patronun malının karşılaması için deli olması lazım. onun için tek mantıklı olay patronla dirsek temasındalar. başka bir mantıklı düşüncesi olan varsa yazsın.

Bence birileri kagıttan çıkıyor.

Sayfa 512/670 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •