Sayfa 435/670 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Almanya frakfurttaki tesisi oswe nin yüzde 63 ünü 177 milyon euro ya sattılar ama hala bu rakamlarda, çok çok komik, hesap ortada
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

evet artik son haftaya girdik !

ancak ortada ne birlesme haberi var ? ticaret sicilden onay alamadilar hala !

ve 10 nisan'da gelmesi gereken para !? ortada ciddi sessizlik var

bu virus nedeni ile bir sarkma olacakmi olmayacak mi ? ama en kotu surec ile ilgili sirket tarafindan bir aciklama yapilmasi gerekiyor. beklemeye devam

yatırım tavsiyesi degildir

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tacirlerin aldigi birsey yok ?

zaten kardesler mal cevirmedigi surece , ortada alinacak bir 114 bin lot hissede yok ! iste 2-3 tavan yapar 12 lira bandina gelirse belki o dediginiz miktarin yarisini alir.

Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Sanırım arı faktoring'in aldığı hisseler birşeyin habercisidir ki sinpaşa ya hissedarlar aracılığıyla yada birleşme yoluyla para aktarilmak zorunda.
    Yoksa Avni çelik bizim için bu değerli mülkünü satmış değildir.
    Bakalım servete nasıl yansıyacak kafamda deli sorular..
    Y.t.d
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    evet artik son haftaya girdik !

ancak ortada ne birlesme haberi var ? ticaret sicilden onay alamadilar hala !

ve 10 nisan'da gelmesi gereken para !? ortada ciddi sessizlik var

bu virus nedeni ile bir sarkma olacakmi olmayacak mi ? ama en kotu surec ile ilgili sirket tarafindan bir aciklama yapilmasi gerekiyor. beklemeye devam

Ödeme yapilması halinde satış resmi olarak gerçekleşmiş olur.
    Bu durumda birleşme raporunun önemini bize açıklayabilirmisiniz syn.Hayek teşekürler

Ödeme yapilması halinde satış resmi olarak gerçekleşmiş olur.
    Bu durumda birleşme raporunun önemini bize açıklayabilirmisiniz syn.Hayek teşekürler
    birlesme zaten spk tarafindan onaylandi, bir problem yok. alt taragi ticaret sicilde yayinlanacak ve islem tamamlanacak.

birlesme vergisel acidan onemli ! sonucta hersey tamam ama yayin olmayinca islem bitmis olmuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tacirlerin aldigi birsey yok ?

zaten kardesler mal cevirmedigi surece , ortada alinacak bir 114 bin lot hissede yok ! iste 2-3 tavan yapar 12 lira bandina gelirse belki o dediginiz miktarin yarisini alir.

Sanırım arı faktoring'in aldığı hisseler birşeyin habercisidir ki sinpaşa ya hissedarlar aracılığıyla yada birleşme yoluyla para aktarilmak zorunda.
    Yoksa Avni çelik bizim için bu değerli mülkünü satmış değildir.
    Bakalım servete nasıl yansıyacak kafamda deli sorular..
    Y.t.d
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    birlesme zaten spk tarafindan onaylandi, bir problem yok. alt taragi ticaret sicilde yayinlanacak ve islem tamamlanacak.

birlesme vergisel acidan onemli ! sonucta hersey tamam ama yayin olmayinca islem bitmis olmuyor.

Anladım efendim çok tesekür ederim saygılar..

6. Bu sessizlik benimde hiç hoşuma gitmiyor ama elden bir şey gelmez girdim artık bir işe izleyip göreceğim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Bu sessizlik benimde hiç hoşuma gitmiyor ama elden bir şey gelmez girdim artık bir işe izleyip göreceğim.
    sessizlik bana gore sunu isaret ediyor ! hedefi verilen tarihlerde bu isler gerceklesmeyecek.

cunku

1-) ortada birlesme ile ilgili bir haber yok?

2-) frankfurt belediyesi gorusu ile ilgili basin haberleri disinda resmi bir aciklama yok?

3-) Alman rekabet kurumunun gorusu ile alakali da bir durum yok

4-) Bu durumda alici ile yapilan anlasma geregi alicidan para alinamayacagi acik.

5-) bu sebeple tahtayi yapan kardesler rahat rahat takiliyor diye dusunuyorum.

benim icin farketmez 1 sene hedef koydum, bu hisseleri kardeslerin eline vermeden gitmeyecegim. hemde kendilerinin de bildigi o hatiri sayilir hisseyi !!! anlamistir onlar ne de olsa burayi hergun okuyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sessizlik bana gore sunu isaret ediyor ! hedefi verilen tarihlerde bu isler gerceklesmeyecek.

cunku

1-) ortada birlesme ile ilgili bir haber yok?

2-) frankfurt belediyesi gorusu ile ilgili basin haberleri disinda resmi bir aciklama yok?

3-) Alman rekabet kurumunun gorusu ile alakali da bir durum yok

4-) Bu durumda alici ile yapilan anlasma geregi alicidan para alinamayacagi acik.

5-) bu sebeple tahtayi yapan kardesler rahat rahat takiliyor diye dusunuyorum.

benim icin farketmez 1 sene hedef koydum, bu hisseleri kardeslerin eline vermeden gitmeyecegim. hemde kendilerinin de bildigi o hatiri sayilir hisseyi !!! anlamistir onlar ne de olsa burayi hergun okuyorlar

Burayı her gün okuyorlar öyle mi ? güldürdn sabah sabah beni Allah iyiliğini versin. İyi hoş bekle de, paranoyak olmaya gerek yok. Bu arada avatar resmini Kemal Kılıçdaroğlu'nun gençliğine benzettim. Yoksa o mu ?

Sayfa 435/670 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •