Sayfa 572/670 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Şuradan geldi.. burdan geldi.. gibi saçma sapan yorumlar çok anlamsız..burası borsa kurtlar sofrası..fezatada gider..mok çukurunda..))

2. Hamsi kardeş 4 liradan gelmişse hala o maliyette isen neden hala burdasin?
    Burada değilsen neden milletin kafasini karıştırıyorsun?
    Bu tahtada bilinçli yatırimcı var.
    Ben bilici yatirimda yillarca bekleyen bir yatırımcı bilirim burada 40 bin lot teb 115 bin lot akyatırım olmak üzere 155 bin lot taşiyor ve buralarda tek lot satmaya niyeti yok bu adamlarmı aptal yoksa senmi süper zekalisin?
    Y.t.d

3. Sayın Şakir benim maliyetim bugüne göre 17 tl gibi,4 olsaydı bana yeterdi şimdi ki fiyatlar,kartpostal atmıştım forum arkadaşlarıma akdeniz çanağından,malesef...
    3 basamaklı sayılara çıkmasını canı gönülden isterim.
    Şirketin temel hikayesi bunu destekler gibi ama tahtada bunu göremiyorum.20 lerden 40 lara gelme ihtimali daha çok vardı çünkü 40 tl defter değerleri konuşuluyordu.

Eğer yakın dostunuzda böyle büyük bir mal varsa işimiz hakkatten zor.
    Ben 400 bin mal var dışarda diye tahmin ediyordum o zaman bunu 1 milyon lot gibi düşünebilirim.

Eğer oyuncunun istediği 700-800bin 1 milyon gibi bi açık varsa bizi daha çok terletirler.

4.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Ne kadar işlem oldu..
    1051 lot işlem oldu.

5. Dışarda tahta sahibini rahatsız eden bir miktar pay var diyelim. Şimdi kağıdı bassa, 28-29 bandına kadar gevşetse bu sefer daha fazla mal kaptıracak, daha büyük sıkıntıya girecek. Bu şartlarda en mantıklısı bencr yatay bantta bıktırma yıldırma politikası... Ama beklentiler bu kadar net ve cazip olduğu sürece dışardaki paylardan vazgeçmek dışında bir seçeneği olmadığını anlayacaktır diye düşünüyorum. Tabi bu tamamen benim görüşüm. Kesinlikle ytd.

6. Bir başka söz daha etmek isterim,ben biraz negatif enerji saldım foruma bunun için kusura bakmayın.
    Biraz olsun bu kötü adamların nasıl tahta yaptığını bildiğim için,bunları malın çoğunu almadan kalkmazlar,tedirginliğim ondan başka bişey değil.
    Çok da mal varmış dışarda benim aklımda kurduğum tabloya göre.

Yeni alıcılar 30-44 tl aralığında çok az,bunu oyuncu kontrol edemez,bu da şunu getirir tahtayı ezmek için buralarda istediği kadar oyalanır.

Pozitif olan senaryom bir oyuncu bu takası patronla üstü örtülü teması da varsa çok arzulu şekilde 300 tl çekebilir belki daha fazlası,böyle örnekler çok...Büyük bir hırsızlığa müsait,uyanık olanlarımızda araya kaynak yaparak iyi bir kazanç yapabilirler.

Ama işte baksa bi kişide 200 bin var dışarda çok mal varken bu ipneler bu kırılmayı kopmayı yapmazlar.

Neyse kaat 60 tl olana kadar ben pek yazmıyım,yanlış anlaşılıyorum.
    Ya 60tl da yazarım yada 20 tl de,kalın sağlıcakla.

7.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    İlahi arkadaşlar,inşallah ben gene yanılırım adamlar küt diye 60 a çeker,sonra hep beraber diskoya gideriz

valla değerli malın olduğu tahtaları izliyorum tabana kadar 10 bin alıcı dan fazla alıcılar var,bizim buraya bizden başka iltifat eden yok gibi...
    Valla temcit pilavı gibi defter değeri su kadar,
    4 den 40 a geldi yazıları baydı..

Yahu 17-23 lira arasında 3-5 bin lotla tahtayı ben bile yukari hareket ettiriyordum. Bazı günler tabana kadar 3bin lot oluyordu.. satsam taban oluyordu..

Borsa da sanki herşey tam defter değerine göre fiyatlaniyor?
    Kent tkuru Marshall vss??

Otkar defter değeri 30 lira 200 lira oldu.
    Jantsa defter değeri 30 lira 200 lira oldu.

Şimdi diyeceksiniz ama onlar sanayiiii şirketi?

Ben de diyeceğim ki GYOlar arasında imarlı Almanya dan arazisi olan varsa onlarla karşılaştıralım.Ama yok.. Yada kasasına bu kadar çok döviz girecek sirket o da yok.

Bizim zaten arsanın kalan yarısının satisyla defter değerimiz 50 lira olacak..

3-4 F/K dan fiyatlansa hesabıni yaparsınız..

Bu hisseler butik hisselerdir.. bunlarda normale göre garip fiyatlar görebiliriz..

Spek Amcamız yeterki istedigi mali toplasın..

Özetle: ben bu hissenin endeksden bağımsız sadece kendi hareketiyle düşeceğine inanmıyorum.. yapsa tek fiyatta yapardı Amca .

Endeks darmadagin olursa biz de olumsuz etkileniriz tabiki de..

Not: bu arada yazın ..bana olumsuz yazılar moral veriyor..

Ülkemizde okuma oranı düşük olduğu icin, ne kadar çok olumsuz yazı o kadar çok doğru yolda gidiyorsun demektir..
    Son düzenleme : HEG; 04-11-2020 saat: 11:32.

8.  Alıntı Originally Posted by YelkanKafkas Yazıyı Oku
    Dışarda tahta sahibini rahatsız eden bir miktar pay var diyelim. Şimdi kağıdı bassa, 28-29 bandına kadar gevşetse bu sefer daha fazla mal kaptıracak, daha büyük sıkıntıya girecek. Bu şartlarda en mantıklısı bencr yatay bantta bıktırma yıldırma politikası... Ama beklentiler bu kadar net ve cazip olduğu sürece dışardaki paylardan vazgeçmek dışında bir seçeneği olmadığını anlayacaktır diye düşünüyorum. Tabi bu tamamen benim görüşüm. Kesinlikle ytd.
    Tamam da zirve 44 adam kaadı 30 a bassa overall larımız %50 geri geliyor.
    Hesabımızda 100 bin liran oluyor 50 bin.Amk bunların buna can mı dayanır,patlar bi çoğumuz.
    35 tl taban fiyat 10 bin alıcı var bi tabandaha 30 bin alıcı kaptırsa ne olur,dökülen lotları düşünelim kim bilir kaç kişi patlar...

Sonra adamların bir acelesi yok,zaman onların lehine en büyük haber düştü iki taksit tek şekilde yattı TAM 1.7 Milyar tl girdi kasaya.

Dün adam 30 bin lot koydu tek kademeye "Al bakıyım yavrum" dedi ...

İpnlere güç yetmiyor,çok afedersiniz dün yazılan o malla biraz bizimle dasak geçtiler,kalbim kırıldı

Sayfa 572/670 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •