Sayfa 657/670 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 14.01.2022 tarihli toplantısında; bir yandan kayıtlı sermaye tavan izni geçerlilik süresinin 2022-2026 olarak yeniden belirlenmesi amacıyla esas sözleşmenin ilgili maddesinin tadil edilmesine ve diğer yandan Şirketimizin 52.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı geçmiş yıllar karlarından karşılanmak suretiyle 68.000.000 TL tutarında bedelsiz artırılarak 120.000.000 TL'ye çıkarılmasına karar verilmiştir. Bu amaçla 14.02.2022 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 22.02.2022 tarihli yazısında; bedelsiz sermaye artırımı başvurumuzun değerlendirmeye alınabilmesi için öncelikle kayıtlı sermaye tavan izni geçerlilik süresinin yeniden belirlenmesine yönelik esas sözleşme değişikliklerinin gerçekleştirilmesi gerektiği, bu aşamada bedelsiz sermaye artırımı başvurumuzun işlemden kaldırıldığı, esas sözleşme değişikliği sürecinin tamamlanmasının ardından bedelsiz sermaye artırımı için yeniden başvuru yapılabileceği ifade edilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Şakir bey saygılar.zahmet olmassa bir durum değerlendirmesi yapabilirmisiniz.süreç uzadımı. Bilançoda açıklanmak üzere.

3. Herşey hayal mi oldu şimdi..

4. Malesef yine hüsran.
    Bunların ne yapmaya çalıştığını kimse bilmiyor.
    Bilen de zaten 90 lardan çıkmıştır.
    Kimse kimseye de söylemez.

Ama çok hay.s.y.tsiz kişiler bu şekilde yönetmek hiç hoş değil yazık değil mi kaç tane ky bekliyor 1 yılı aşkın suredir.

Umurlarinda değil tabi hiç kimse.

Amca işin başında mi o da belli değil
    Kzbgy yüzünden mi oldu bu olanlar onu da bilen yok. Hiç kimse bişey bilmiyor.

Döviz bazında olması gereken rakam buralar değil onu herkes biliyor ama soylicek söz kalmadı.

5. Sosyal medya dahil bazı platformlarda herkes apo diye birinden bahsediyor,artık bir şeyler bilerek mi bahsediyorlar yoksa duyduklariyla okuduklariyla mi yazıyorlar bilmiyorum,ancak bildiğim şu ki cidden kazandırmak istemiyorlar kimseye.
    Arkadaş geçtiğimiz aylarda Avni beyden iki milyondan fazla lot aldılar ve full zarardalar o alınan malları mümkün değil 110 liralardan satmış olsunlar, şaka gibi 1 ay içinde şirkette bir problem olmamasına rağmen 114 liralardan 85 liraya geldi peşe cidden pess.
    Geçen yıl arsa satışında nasıl bir yol izlemişti bu hisse o süreçte içinde bulunanlar biraz bahsetse güzel olur diye düşünüyorum.

6. 2020temmuz-2021 mart süreci güzeldi.

O zamanlar arsa satış anlaşması yapılmış paranın gelmesi bekleniyordu. Para geldi bilanço güzel geldi hisse güzel gitti..

2021 mart-2022 Mart ise iğrenç bir süreç oldu.

Şuan satış haberi gelse hisse toparlar ancak henüz öyle bir haber yok...

Satış süreci zaten 6ay sürer..
     Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Sosyal medya dahil bazı platformlarda herkes apo diye birinden bahsediyor,artık bir şeyler bilerek mi bahsediyorlar yoksa duyduklariyla okuduklariyla mi yazıyorlar bilmiyorum,ancak bildiğim şu ki cidden kazandırmak istemiyorlar kimseye.
    Arkadaş geçtiğimiz aylarda Avni beyden iki milyondan fazla lot aldılar ve full zarardalar o alınan malları mümkün değil 110 liralardan satmış olsunlar, şaka gibi 1 ay içinde şirkette bir problem olmamasına rağmen 114 liralardan 85 liraya geldi peşe cidden pess.
    Geçen yıl arsa satışında nasıl bir yol izlemişti bu hisse o süreçte içinde bulunanlar biraz bahsetse güzel olur diye düşünüyorum.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sayın heg siz tam zamanında girmiştiniz.
    Yani 17 civarında girmiştiniz hızlı bir şekilde 20 üstüne atmıştı.
    Biz o zamanlar aynı simdiki gibi cok ezilmiştik satış parası kasaya önceden girince hepimizi ters köşe etmisti.
    Ben 38'den döküldüm sonra yine bulaştım ama 38'den verirken iyi kazandım.
    Sonra girdim zararına çıktım kar ettiğim rakamın 4'te birini zarar bırakarak çıktım.
    En son arabamı 270 bin liraya satıp 76, 80 100 98 derken şu an 88 maliyetle bekliyorum.
    Bu ara biraz moralimizi bozsada asla pes etmiyorum.
    Çünkü doğum öncesi sancıları çok hissede gördüm akabinde herkes kazanır biiznillah
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Tüm forum arkadaşlarımıza kucak dolusu selamlar..

8. Birde apo diye birini soruyorsunuz umut Sarı bir ara millete mal çakarken apo diye twitterda birseyler yazmış twitterda saçmalayan muhammed zaid ve turşucu hasan bunu hafızalarına kazmışlar.
    Bu hissede tahta sirketin kontrolünde olduğundan süphem yok.
    Ki olsaydı satış esnasında asronomi rakamlara gidecekti.
    Sahipli tahta yeri ve zamanı geldimi fiyatlamasını yapar .
    İki sene içinde döviz altın ve emlak değeri dahil paramızın değerini amorte edeceğimizi düsünüyorum.
    Onun için ekrana bakıp moralinizi bozmayın.
    Direksiyon onlarda istediğini yapsınlar.
    Elbette su akar yolunu bulur.
    Ben kendi adıma servet gayrımenkul hissedarı olduğum için gurur duyuyorum.
    Y.t.d

Sayfa 657/670 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •