Sayfa 557/670 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Evet üstad SATMAK İSTEYEN TAVANA YAZMALİ tabii bizim k.y .emin olmasam da Tabana göndermiştir bile şimdiden
    Aklilli ol K.Y.
    Yarin nasıl açar bilinmez ama onu da ben düşünecek değilim Gedikten 250 bin lot, Vakiftan 70 bin lot alan Amca düşünsün.. ;)

Ben ekmek yediğim hisssede tabana satış yollayip ihanet edecek değilim....(belki duygusal bakış açısı oldu ama arsanın kalan yarısının satışını beklemek istiyorum )

Dediğim gibi zaten hissemizde aşırı işlem olmuyorduki, kademeler genel olarak hep sığdi.. zaten brutteydik alan ertesi gün satabiliyordu...

2. ben bundan şunu anlıyorum.hisseyi 33.50 deki gapa değdirecekler. bunu bile yapacaklarını bilsem 1 lot vermem.beni aşağısı değil hedefim belirler

3. Geçen sene tam bu aralar hisse 7.40'ı gördükten sonra 6.50'ye kadar sarktılar yine aynı ceza geldi ilk gün yatay gitti sonra hisseyi 14.80'e kadar götürdüler 1 ay içinde yine aynı senaryo olursa şaşmam.
    Ki eger aynı hareket olursa kalan yerin satış haberi heran kap'a düsebilir.
    Geçen seneki hareketlilikten 1 ay sonra satış haberi kap'a düştü tabi düştükten sonra pandemi bahanesiylen hisseyi 7'e kadar hacimsiz düşürdüler.
    17.bin tabana koymustu alan olmayinca onunla iki taban daha indirmisti 7.33 teki tabandan bir kısmıni ben alınca geri kalaninı kendisi aldı ama ben ordan aldıgimı biraz yukardan tekrar verdim bizim tahtacının huyunu bilirim 1000 lot kaptırırsa aşağı verip yerine 2000 bin koymadan yürütmez.
    Yatirım tavsiyesi içermez yazdiklarim sadece beni baglar.

Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    Şirketimizin
    portföyünde yer alan Deposite Outlet Alışveriş Merkezi' nde 2017 Yılında
    başlayan yenileme çalışmalarımız, 2020 yılı şubat ayında tamamlanmıştır. Bu
    çalışmalar neticesinde 2017 yılında ortalama aylık kira gelirimiz, 494.000,00
    TL iken Eylül 2020 dönemi sonunda 803.000,00 TL olarak gerçekleşmiştir.

Pandemi
    sürecinde 2 ay süre ile kapatılmış olmasına rağmen Alışveriş Merkezimizdeki kira
    gelirlerimizin; yenileme çalışmaları, yeni kiralamalar ve artan ziyaretçi sayıları sayesinde 2017 yılına oranla %
    60 artarak toplamda yaklaşık 10.000.000,00 TL olarak gerçekleşeceği, yıl sonundaki aylık kira gelirimizin ise 1.100.000,00 TL' nı aşması beklenmektedir.

Kamuoyunun
    bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,
    Patron olumlu haber yollamaya devam ediyor.
    Şahsım adına kendisine teşekkür ederim.Çoğu şirkettin hissesini aldım ama bu avni bey gerçekten iyi niyetli oldugunu düşünüyorum.

Katakulli etmeden gerçekten olaganüstü bir yatırım yaparak,hem döviz olarak hemde tl olarak parayı katladı.
    Bu benim için bir gösterge niteliginde,uzun yıllar taşıyabilecegim, koç'lardan sonra en iyi şirket oldugunu düşünüyorum artık.
    Avni bey ve ekibine teşekkür eder,başarılarının devamını temenni ederim.

5. Tabandan kimse mal vermez yarın tavandan açsa kısa vadecilerin çoğu verip çikacak diye düsünüyorum.
    Y.t.d

6. Frankfurt’da ki yerin kalan kısmıyla ilgilenen birileri var mı acaba?
    Sayın HEG, bu konuda ki araştırmalarınızı merakla bekliyor olacağız.

7.  Alıntı Originally Posted by YelkanKafkas Yazıyı Oku
    Frankfurt�da ki yerin kalan kısmıyla ilgilenen birileri var mı acaba?
    Sayın HEG, bu konuda ki araştırmalarınızı merakla bekliyor olacağız.
    Satışa çıkardık ya da görüşmeler başladı desinler ilgilenmeye başlarim ;)

Ama kalan arazi ve ofislerin fiyatı da aşağı yukarı bu kadar eder..biraz fazla biraz az..

8.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Satışa çıkardık ya da görüşmeler başladı desinler ilgilenmeye başlarim ;)

Ama kalan arazi ve ofislerin fiyatı da aşağı yukarı bu kadar eder..biraz fazla biraz az..
    16,** maliyetle bekliyorum. Araştırmalarınızdan ve yorumlarınızdan ciddi bağlamda istifade ettim. Bu anlamda size teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni araştırmalarınızı ilgiyle ve merakla bekliyorum.

Sayfa 557/670 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •