Special Days Image
Sayfa 454/670 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. isterse taban olsun satılık mal yok))))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

2. Eyvallah satılık mal yok
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    isterse taban olsun satılık mal yok))))))
    sizde çok inatçısınız canımm )) ağız tadı ile bi tahta yaptırmıyorsunuz :=(((

4. Amk degil almanyayı g. T....ü satsa yükseltmiycek bizim sıktıda sıktı bütün endeksi kacırdık bu beklenti var diye nalet olsun avni çelik bukadar kıskancsan paylasmayı bilmiyorsan borsaya niye acılıyon yıllardır paramızı pul ettin tmm yükseldinde hakkın olan fiyat buralar degil bütün hisseler 1e 4 gitti piyasa yapıcımı ataycan bozucumu yetti artık

5. Genel kuruldan bir karar çıkmayacağını düşündüğümü ima etmiştim, yanılmadım.Şahsen orta uzun vadede bununda çok olumlu yansıyacağını düşünüyorum.2022 öncesi sermaye arttırımı beklemiyorum .eğer arttırım yapmaz ise 2022 ye 3 haneli rakamlarla girmemiz olası olur kanaatindeyim.

6.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Durun daha eksiye geçecek :=))
    Son gelen "0.0" Kar payi dağıtım önerisi ile gerçekleşecek galiba eksiye geçiş....

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    isterse taban olsun satılık mal yok))))))
    Üstadım temettü beklentisi suya düştü.. son haber nasil etkiler sizce yarın?

8. Kar payı beklentisi zaten çok gereksizdi .tahta yapıcı bunu kullanmak ister mi baskı için . isterse asagıdan alıcı gelir mi . kanaatim aşağı sarkarsa bol miktarda küçük yatırımcımız olur. Tahtada spek istemedikçe ky girsede para kazanamaz ama bu tahtayı alan kitlede kolay dökükebilecek ky kitlesi değil. Spek olsa idim açılışı acemilere yaptırır kapanışı kendim yapardım...
     Alıntı Originally Posted by magicpower Yazıyı Oku
    Son gelen "0.0" Kar payi dağıtım önerisi ile gerçekleşecek galiba eksiye geçiş....

Sayfa 454/670 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •