Sayfa 442/670 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Aklın yolu birdir, sonuçlar sınanmış ve hangi eylemin hangi sonucu vereceği bellidir. Yapılacak herhangi bir şey akıl ve mantığa uygun olarak yapılmalıdır.
    Satıştan gelecek ilk taksitin tutarı 90.000.000 €’ kur farkı kârı şuan da 63.000.000₺
    Elbette bu baskılar boşa değildir.
    Y.t.d

2. küçük bir hatırlatma twitter hesabım yoktur. twitter da burada kullandığım nick ile hesap açan ''şerefli'' ile bir ilgim yoktur.oradaki yorumlarla benim yorumlarımı karıştırmayınız......
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3. Sanırım burası aklını kaçırmışların kulüp’ü olsa gerek. Bakalım kim olacak kulüp başkanı ? Çok merak ediyorum 😀

4. İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

tavan olmus

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tavan olmus
    caktırmadan bı tavan daha gelıyor kımseye sezdırmeden helal olsun

7. Tahtaya U.S.nın ekibi dün girmişti telegramda gizli şirfeylen tahtacı onu püskürtüp biraz daha yukarı çekip yeni dalanları engelliyor gibi geliyor bana.
    Sığ tahtalara giren ekipler günlükçü oldukları için son zirve ile mevcut fiyat arasindaki makasa dikkat ederler vurguncu oldukları icin teknik detaylarına bakmazlar.
    Yatirım tavsiyesi degildir.

8. Şirketimizin, sermayesine %100 oranında iştirak ettiği Deks Yatırım A.Ş. ile "Kolaylaştırılmış Usulde Birleşme" işlemine ilişkin İstanbul Ticaret Odasına yaptığı başvuru olumlu sonuçlanmış olup, tescil işlemi tamamlanmıştır. bu işlem neticesinde Deks Yatırım A.Ş. tüm borç ve alacakları ile birlikte küll halinde şirketimize devrolmuştur.

Sicil evrakı ekte yer almaktadır.

Kamuoyuna Duyurulur,

Saygılarımızla...
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 442/670 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •