Sayfa 445/670 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Gelecek para ile sngyo arasında şöyle bir ilişki olabilir mi yani maksat sngyo ya para aktarmak diyen arkadaşlar için diyorum.. Şu an sngyo nun projelerine ortak olarak da sngyo ile ilişki içine girebilir... illaki birlelme vs olmayabilir..tabi sadece bir tahmin... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    para once bir hesaba gecsin biz bilancomuzda bir gorelim , hemde solo bilancomuzda ! eger bu fiyatlarda kalirsa (15-16 liralardan bahsediyorum) f/k'nin negatife gectigine bile sahit olabiliriz.

ilk hedef olarak 20-25 araliginin gorulmesi gerektigi kanaatindeyim.

bu ay parasal konuda kesin olarak dananin kuyrugunun kopmasini bekliyorum ! en gec 10 hazirana kadar ilk taksit hesaba gecmis olmasi gerekiyor.

hissede bir boom etkisini beraberinde getirmesini bekliyorum. hayirlisi diyelim

yatırım tavsiyesi degildir

2. Şükürlet olsun servet gyo ile yolumuz uzun yıllar ayırmadık yeri geldi kızdık yeri geldi mutlu olduk bekledik yılmadık 3.30 lardan bu güne ne savaslar ne depremler ne buhranlar yasadık mihayet finale geldik 23 lira satıştan payımızı almadan gitmek yok 36 lira ayrılma hakkı dogdu artık vedalar zor olsada yatırımımıza deger kattın ömrümüzden ömür aldın lakin cok güzel final oldu tesekkürler srvgyo

3.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    18000 verdim düşünce geri aldım vermem zor alır maliyet zaten cok aşagıda tahtayı sıkıştırdık halk alımları benimartık bu saatten sonra zor alır 13 liradan aşagı
    2018 yılı mesajım ve verdiğim fiyat hedefi

4.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Bassın sonuna kadar satarım donu alırım onu tunelin sonunda ışık göründü ölmek var dönmek yok
    Mücadelemiz meyvasını verdi

5. Kardeşler umarım dediğiniz gibi olur.
    Ben 4.20'den girdim kağıda 4.74'ten sattım çünkü çok yiprattı ihlas hisselerinden geçtim ihlas uçunca serveti satmak zorunda kaldık.
    %5 zararlan ihlastan çıktık 7.90'dan servete girdik kasim 2019'da.
    Malesef 30 bin hissemizi erite erite yarıya indirdik kalan kısmını 11.40'tan verdik oraya gelmesini beklemiyorum ama endeks 91.000'e gelme olasilığı var servet o zaman 12.50'ye gelir diye bekliyorum gelmese buralardan kademeli girerim çünkü servette hedefim yıl sonu 35'dir.
    Y.t.d

6.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Şükürlet olsun servet gyo ile yolumuz uzun yıllar ayırmadık yeri geldi kızdık yeri geldi mutlu olduk bekledik yılmadık 3.30 lardan bu güne ne savaslar ne depremler ne buhranlar yasadık mihayet finale geldik 23 lira satıştan payımızı almadan gitmek yok 36 lira ayrılma hakkı dogdu artık vedalar zor olsada yatırımımıza deger kattın ömrümüzden ömür aldın lakin cok güzel final oldu tesekkürler srvgyo
    Ayrılma hakkı nasıl doğdu fiyat nasıl 36 ?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 2021 ocak itibari ile bu şirketin kasasında 190 milyon euromu olacak doğrumu algılıyorum

8. Baskı yap 14.30 göster 15 yap sonra bu oyunlara karnımız cok vermiycem o malı sana

Sayfa 445/670 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •