Sayfa 670/670 İlkİlk ... 170570620660668669670
Arama sonucu : 5358 madde; 5,353 - 5,358 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Ekspertizlerin gelmesine az kaldı,yıllık kira ve satış gelirlerin bildirimi de aynı zaman da gelecek.

Güney'in satış rakamı hoşuma gitmedi,vergi için öyle yapılmış gibi gördüm ben.

Oswe 'ye olan borcuna karşılık kur farklı yazmamak için böyle bir yöntem benimsenmiş.( bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü)

İşin aslı OSWE servet gyo ait %94 itibari ile,borç kagıt üstünde aslında bizim borcumuz falan yok ,daha önceki yazılarda anlattım.

Şirketin büyümesi son sürat devam ediyor,ekpertiz gelsin bakalım önce, umarım bu kur farkı ortadan kalkınca temettü vermeye başlar,zaten uzun soluklu yatırımcıyım en azından Avni bey'in parasını yeriz.

yatırımcı olun,günlük inişler çıkışlar olacaktır,şirkete güveniyorsanız kapatın ekranı oturun ve işinize bakın.

YAzdıklarım yatırım tavsiyesi asla olamaz,bende bir acemiyim beni dinlemeyin,saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by nothing2lose Yazıyı Oku
    2 haftaya oswenin %20 si kızılbüke geçecek servetin oranı %74 e düşecek zamanlama manidar
    evet bir takla daha geldi yetişilmiyor hızlarına https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1230798
    sözleşmeye göre bu zamana kadar 621 milyon tl ödeme alması gerekiyordu ama bugün açıkladığına göre tahsil edilen 206 milyon tl sadece , sebebine kredi ödemesine kullanıcağını belirtiği pay devri ile 2 sene içinde taksit taksit aldığı 206 milyon için 1 sene içinde şimdiki kurla 380 milyon tl ödeyecek paylarda değişiklik yok ağa maraba işi devam

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Ekspertizlerin gelmesine az kaldı,yıllık kira ve satış gelirlerin bildirimi de aynı zaman da gelecek.

Güney'in satış rakamı hoşuma gitmedi,vergi için öyle yapılmış gibi gördüm ben.

Oswe 'ye olan borcuna karşılık kur farklı yazmamak için böyle bir yöntem benimsenmiş.( bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü)

İşin aslı OSWE servet gyo ait %94 itibari ile,borç kagıt üstünde aslında bizim borcumuz falan yok ,daha önceki yazılarda anlattım.

Şirketin büyümesi son sürat devam ediyor,ekpertiz gelsin bakalım önce, umarım bu kur farkı ortadan kalkınca temettü vermeye başlar,zaten uzun soluklu yatırımcıyım en azından Avni bey'in parasını yeriz.

yatırımcı olun,günlük inişler çıkışlar olacaktır,şirkete güveniyorsanız kapatın ekranı oturun ve işinize bakın.

YAzdıklarım yatırım tavsiyesi asla olamaz,bende bir acemiyim beni dinlemeyin,saygılar.
    Değerlemeler geldi,aşagı yukarı beklenti dahilin de geldi sayalım.

Oswe,güney ve bogaziçi eklendiginde rakamlar netleşecektir.

Bilanço açıklandıgında onların degerini görecegiz.

Kira gelirimiz 480 milyon civarı,52 m sermayeli bir gyo göre harika gelir yıllık.

Almanya hikayesi devam ediyor. defter degerimiz 420 falan bekliyorum.

Şu anda ki fiyata göre 0,70 degerimiz. anlık fiyatımız 356 tl.

Artık bilanço beklentimiz nasıl olacak onun değerlendirmesini yapacagız.

Enflasyon muhasebesinden dolayı 20 mayıs'a kadar uzatıldı bilanço malumunuz.

Geçen yıl 10 milyar olan gayrimenkullerin bu yıl 20 milyar civarına çıkmasını bekliyorum.

Türkiye 'deki varlıklar 11,7 milyar geldi,almanya ve oswe hariç buna.

52 milyon sermayemiz ve 1 milyar kayıtlı sermayemiz mevcut.

Kur farkı artık yemeyeceğiz,artık her bilanço dönemi kar yazacagız. Fonların ilgisini çekersek güzel günler görmek uzak değil.

Sermayemiz sadece 3 ev fiyatına denk geliyor. SEFAKÖY projesinde 500 daire yapılıyor ve bunun %56 sı servet gyo ait olacak.

Zaten değerlemede 715 milyon olan geçen yıl değerlemesi bu yıl 2,6 milyar gelerek büyük fark yarattı.

Hayırlısı ile bilançoyu bekliyoruz.

saygılar değerli yatırımcılar.

Evet şirketin piyasa da birkaç kişi tarafından manipule edildiğini görüyoruz.

Ben her zaman gelecege yatırım bundan dolayı diyordum zaten.

Geçen yıl iştirakımız güney ile birleşme başvurusunu spk tarafından bazı düzeltmeler yaplması için iade edilmişti.

Şirket güney'i düzeltme yaptı ama tekrar başvuru yapmadan OSWE ye sattı. OSWE zaten kendi iştirakı.

Bundan sonra olacaklar şu olabilir, OSWE İLE SERVET GYO BİRLEŞTİRİLİR,böylelikle her yıl degerleme ve kira geliri bilançoya direk yansır.

Şirketin bununla ilgili bir karar alması serveti güzel yerlere gelmesine vesile olur umarım.

al sat tavsiyesi asla degildir.

6. Hisseyi ne hale getirdiniz yazık değil mi yatırım yapan insanlara !
    halbuki ne güzel şirket idi ..
    Gerçekten yazık ..
    Bu mübarek ayda size söyleyecek kelime bile yok !
    Şüphesiz ki Allah, her şeyi bilendir.

Sayfa 670/670 İlkİlk ... 170570620660668669670

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •