Sayfa 651/670 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Amca hevesimizi kursagimiz da bıraktı..

Eskiden bu kadar tahtayla oynamazdi.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Harbiden artık çok can sıktılar ,
    Ya da gerçekten canımızın sklmasini istiyor.

2. 101 den son 10 dakikada çok sığ kademelere vere vere düşürmek böylesine hakimiyet altında olan bir tahtada çok enteresan. Tahtada bilinçli ky haricinde kimse yok. 16 euro altında bu kitle mal vermez özel hayatında acil ihtiyaç olmadıkça. Kendi iclerinden birini çıkarmak istiyorlar desem onlarda aylardır burada zaman maliyetini ister. Amca bey gel üzmeyelim birbirimizi....

3. Arkadaşlar özellikle hisse net dışında başka forumda yazmamaya çalışıyorum.
    Bunun nedeni eski tanıdık isimlerin olmasıdır.
    Sayın heg sayın by ben ve eskilerden olanlarda vardı bazıları hedefinde veda etti tıpkı bizim önceden yaptığımız gibi.
    Bu günkü tavana yakın te pozisyonu bana pek iştahlı gelmedi çünkü bundan önceki her olumlu haberi diskalife etmek için mal çaktılar pozisyonunu inandırmaya çalışıyorlar.
    Mal nasıl çakılır sayın heg çok iyi bilir.
    O niyeti taşıyan spek tahtayı hep şaha kalkar modunda mal çakar.
    Gelelim konumuzun aslına;
    Bedelsiz verirler hisselerimiz katlanır akabinde düzeltme gelir kademeler daha sağlıklı işler.
    Yıldız pazar gündeme gelir oswenin satışı derken beklenti devam etmektedir.
    Yani kısmetse biz daha çok burdayız.
    Kısa vadeciler zaten isteseler dahi bu tür hisselerde barınamazlar.
    Psikolosjisi bozulur sonra satar gider.
    Benim için önemli olan pskoloji sınır olan 100 tl altında fazla kalmazsa iyi olur.
    Kalırsada canları sağolsun.
    Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
    Kalın sağlıcakla...
    Y.t.d

4. Almanya'nın yarısını satıp 16 Euro'ya çıkan şirket değeri yapılan değerleme artışı ,%130 bedelsiz ve Almanya'nın kslan yarısının minimum iki kat bedelle satis öngörüsüne 7 eurolarda 😁😁, yine bekleriz 🍀🍀🍀

5. Herkese selamlar,bu durumlarda nasıl hareket etmek gerekiyor.bizim hisse nasıl etkilenir acaba..

6. Baskı hafifler dedik baskı arttı.
    Buda şunu ifade ediyor;
    Ky 'ya çok mal kaptırmışlar ve ellerinden almak imkânsız sonunda Avni tekrar mal vermek zorunda kalacak.
    Benim fikrim Avni 10 euro altında hisse vermez.
    Çok sabırlı olan kazanır çünkü bilanço zamanında bu hareketler tekrarlanabilir.
    Belkide bölünmeyide bu civarlarda yapabilirler yani her türlü puştluk onlar için mübah olmuş.
    Kimse hak hukuk gözetmez olmuş ölüm var mizan var kimin umrunda..
    Rabbim özellikle yüksek maliyetle taşıyanlara sabır versin.
    Y.t.d

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Baskı hafifler dedik baskı arttı.
    Buda şunu ifade ediyor;
    Ky 'ya çok mal kaptırmışlar ve ellerinden almak imkânsız sonunda Avni tekrar mal vermek zorunda kalacak.
    Benim fikrim Avni 10 euro altında hisse vermez.
    Çok sabırlı olan kazanır çünkü bilanço zamanında bu hareketler tekrarlanabilir.
    Belkide bölünmeyide bu civarlarda yapabilirler yani her türlü puştluk onlar için mübah olmuş.
    Kimse hak hukuk gözetmez olmuş ölüm var mizan var kimin umrunda..
    Rabbim özellikle yüksek maliyetle taşıyanlara sabır versin.
    Y.t.d
    Başka hisselerde bu sabri gösterenler en az 2 veya 3 e katladı portföyü.
    Bize servet den ekmek yok sanırım 1 yıli devirdik haftalar aylar geçiyor malesef hareket yok.
    Olumlu haberler geliyor yine hareket yok.
    10 dan 140 a giderken tüm herşeyi fiyatlamis da gtmis sanırım gelecek tüm olumlu haberleri fiyatlamislar şimdide fiyat yüksek geliyor sanki.
    Artık düşünceler değişmek üzere, az daha sabır etmek istiyorum, Herşeyin hayırlısı olsun..

8. Bugün 100 ün üzerine atacaz inşallah çok sağlam duruyor..y.t.d

Sayfa 651/670 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •