Sayfa 555/670 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Tek fiyat işlemi..kötü oldu.. yani takip açısından..neyse ekranı kapatmalı..5.11.20 tarihine kadar..bol kazançlar

2. Kötü olan şu,demek ki tahta da yapılan işlemler piyasanın kabul göreceği olağan alım satımlar değil.

Bi imnelik dönmeye başlamış ki düzenleyici ve denetleyi otorite DUR demiş.

Acaba oyuncu bize ne yapmak isterken bu karar alınmış...

Bence soru bu,bize ne yapacaklar

3.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    Kötü olan şu,demek ki tahta da yapılan işlemler piyasanın kabul göreceği olağan alım satımlar değil.

Bi imnelik dönmeye başlamış ki düzenleyici ve denetleyi otorite DUR demiş.

Acaba oyuncu bize ne yapmak isterken bu karar alınmış...

Bence soru bu,bize ne yapacaklar
    bizi oyacaklarrrrrrrrrrrrr

4.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Hocam benim maliyet 38. Ben köşeyi dönme hayali kurmayayım mı şimdi? Gelen para doğru yönetilirse 100ün de aşılacağına inanıyorum. 20bin liraya arsa alıp, yıllar sonra 3 daire alan adam nasıl varsa, bu yatırım da benim için öyle. madem 3 yıl daha buradasınız, 3 yıl daha ortak kalabiliriz. Benim için en önemli kriter, borçlarını ödedikten sonra kalan bir kaç yüz milyoncukla ne yapacağız, nereleri satın alacağız? İkinci yarının satılmasına daha çok var kanımca. O çok daha başka bir mevzu olacak.
    Elbette hayal kur...insan hayal ettiği müddetçe yaşar zaten.
    Bu arsa satışından gelecek olan ve kasaya giren net para 110 milyon avro olacak.(Ocak taksidi alınınca)
    Bunun 30 milyon avrosu arsa için kalan borç ödenecek(Genel kurulda söylediler)
    80 milyon avro kasada net kalan para olacak.
    Bu arsa satışından net olarak 89 milyon avro kar yazacak.yani 827 milyon kar elde eder.Normal kira gelirleriyle 850 milyon kar yazar(2020/12 dönem karı )Buna kalan yerin de yeniden değerlendirmesi( aynı satış fiyatı emsal olacak şekilde yapılacak) ve 1.6 ila 1.7 milyar kar yazar.
    Bu paranın ne şekilde kullanılacağını onlar bizden yüz kat daha iyi bilirler kimse merak etmesin.ama yeni projeler öyle ha diye bitmez.bir satış işlemi 7 ayda onaylandı.o nedenle ben yeni projelerden ziyade kalan yerin satış haberine odaklandım. artık 3 yıl mı 5 yıl mı olur bilemem.burasısın satış süreci 3 yılda bitti

5.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Elbette hayal kur...insan hayal ettiği müddetçe yaşar zaten.
    Bu arsa satışından gelecek olan ve kasaya giren net para 110 milyon avro olacak.(Ocak taksidi alınınca)
    Bunun 30 milyon avrosu arsa için kalan borç ödenecek(Genel kurulda söylediler)
    80 milyon avro kasada net kalan para olacak.
    Bu arsa satışından net olarak 89 milyon avro kar yazacak.yani 827 milyon kar elde eder.Normal kira gelirleriyle 850 milyon kar yazar(2020/12 dönem karı )Buna kalan yerin de yeniden değerlendirmesi( aynı satış fiyatı emsal olacak şekilde yapılacak) ve 1.6 ila 1.7 milyar kar yazar.
    Bu paranın ne şekilde kullanılacağını onlar bizden yüz kat daha iyi bilirler kimse merak etmesin.ama yeni projeler öyle ha diye bitmez.bir satış işlemi 7 ayda onaylandı.o nedenle ben yeni projelerden ziyade kalan yerin satış haberine odaklandım. artık 3 yıl mı 5 yıl mı olur bilemem.burasısın satış süreci 3 yılda bitti
    Hayırlısı diyorum hocam. Bekleyeceğim zaten. portföyümün %30 una tekabül ediyor. ilk hissemi ocak ayında alan acemi bir yatırımcıyım. o yüzden al sat bana göre değil. dev bir gyo olarak karşımızda duracak inşallah servet 10 yıl sonra. Fırsatı geçte olsa gördüm. Trene geçte olsa bindim. Kaza bele olmazsa hedefe de varırız inşallah. Sizler de değerli bilgilerinizi paylaştınız ve aydınlatınız . teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Korkum BRÜT e girmesi var mı böyle bı ihtimal üstadlar
    Sora sora getirdik ya vay ......

7.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Tek fiyat işlemi..kötü oldu.. yani takip açısından..neyse ekranı kapatmalı..5.11.20 tarihine kadar..bol kazançlar
    Nasıl oluyor bu tek fiyat
    Sadece seans başlarında ve sonunda mi sadece işlem görecek

8.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Nasıl oluyor bu tek fiyat
    Sadece seans başlarında ve sonunda mi sadece işlem görecek
    9.55-12.55-13.55-17.55-18.05 de işlem olacak..
    Zaten tahta sığ.tek fiyat gibi islem görüyorduk

2 gün veren verir sonra bakariz..

Sayfa 555/670 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •