Sayfa 574/670 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Yarin normal seans artık
    Tek fiyat bitti
    Sanırsam gerçek işkence tekrar başlıyor ...

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    evet ben de aynı görüşteyim.ilk satılan yerin değerlendirmesini fazlasıyla yaptı.2.yeri satıp para kasaya girmeden buralarda debelenip durur.bu nedenle 2 yıl opsiyon koydum kendime.kısa vadede beklentim yok
    Aynı görüşte değilim. Bilanço sonrası bir hareket bekliyorum. Olmaz da düşmeye devam ederse de problem değil. Maliyet düşürmeye devam ederiz. Varsın süründürsünler. FK dip yapınca dikkat çekecektir hisse. Bedelsiz+Temettü imkanlar dahilinde. şirket arsa değil resmen gömü bulmuş.

3. Bankada öyle geliyor alçak sürünmeye baya bı devam edecek
    Yarın herkes yükseliş beklerken Terse yatıracak
    gibi bu Tahtacı

4.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Aynı görüşte değilim. Bilanço sonrası bir hareket bekliyorum. Olmaz da düşmeye devam ederse de problem değil. Maliyet düşürmeye devam ederiz. Varsın süründürsünler. FK dip yapınca dikkat çekecektir hisse. Bedelsiz+Temettü imkanlar dahilinde. şirket arsa değil resmen gömü bulmuş.
    olayı abartmaya gerek yok.gömü bulmuş derken hisse başı defter değerini zaten bulmuş durumda.iştirak satışlarıyla düşen fk pek rağbet görmez.yılsonu bilançosu martta geldiğine göre belki o zaman bir hamle yapar 50-60 arasına gidebilir.her yıl bu karı edecek değil sonuçta.eğer yüksek oranda bedelsiz yaparsa hisse belli yerlere gider ama genel kurulda bu önerimiz şiddetle reddedildi.dün yatıırmcı ilişkilerini aradığımda bana bedelsiz hususunda kesinlikle beklenti içinde olmamam tavsiye edildi.belki temettü verilebilir ama benim için bunun da kıymeti yok.zaten o kadar düşüyor.ben temettüye karşıyım.şirkette kalsın almanyada başka projelere imza atsınlar.bu sayede en az 30 milyon avro vergiden kurtarırlar.

5. Bu uyariyla yazıma başlayayım;
    Borsa duserse eğer, borsayla beraber duseriz.

Onun disinda;
    9 aylıktan şirketlerin gelen bilancolarini bakın..

sirket karını taş çatlasa %50 ya da %100 arttırmış yatırımcı bayram havasına giriyor, tahtası tavan tavan gidiyor..Bunlardan bazıları bilancosunu cok önceden fiyatlamasina rağmen..

Borsa da artık İyi şirketler bile minimum 20 F/k dan fiyatlaniyor..Çöplerden bahsetmiyorum bile..

Bizse 2020 yıl sonu karı gelince 20den değil 4-5 F/K dan fiyatlanmak istiyoruz..

Gözlerini kapat, geçen seneki 12 aylik bilancoyla bu seneki bilanco arasındaki farkı düşün.. (acaba yüzde kaç fark çıkacak)

Şimdi gözlerini açabilirsin ;)

İyi akşamlar..

Son olarak bu hisse 17-20 bandında 2 ay..
    20-23 bandinda 2 ay durdu.. sıkılan zararına veren dünya kadar insan oldu..

kimler geldi kimler geçti kısacası .

Servet sabır ister..

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    olayı abartmaya gerek yok.gömü bulmuş derken hisse başı defter değerini zaten bulmuş durumda.iştirak satışlarıyla düşen fk pek rağbet görmez.yılsonu bilançosu martta geldiğine göre belki o zaman bir hamle yapar 50-60 arasına gidebilir.her yıl bu karı edecek değil sonuçta.eğer yüksek oranda bedelsiz yaparsa hisse belli yerlere gider ama genel kurulda bu önerimiz şiddetle reddedildi.dün yatıırmcı ilişkilerini aradığımda bana bedelsiz hususunda kesinlikle beklenti içinde olmamam tavsiye edildi.belki temettü verilebilir ama benim için bunun da kıymeti yok.zaten o kadar düşüyor.ben temettüye karşıyım.şirkette kalsın almanyada başka projelere imza atsınlar.bu sayede en az 30 milyon avro vergiden kurtarırlar.
    Dedikleriniz kesinlikle doğru ama bu sene borsaya giren KY inanılmaz saçma haberlere oluk oluk para akıtıyor. Bana kalsaydı bir GYO için Defter değerine ve kira gelirlerine göre şirkete değer biçer 1 in altındaysa ancak almayı değerlendirirdim. Bu sene insan psikolojileri üzerine borsa tarihi için kitaplara konu olacak davranışlar oldu olmakta. Aslında ben abartmıyorum insanlar abartıyorlar Bedelli için TKURU ya 1000tl den ortak olmuş adam paramı kurtarabilir miyim diye soruyor.

7. 1 Euro 10.20

Spek amca fazla sıkma..

8. Avro'nun gayrimenkul satısından beri sürekli artması spek'in hesaplarını altüst etti bence. O da kararsız, baskılasa bi dert baskılamasa başka bi dert...

Sayfa 574/670 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •