Sayfa 562/670 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    evet.. kapanışda 40 bin yazdılar..
    38 bin lot taban da kaldı.. toplamda 145 bin lot tavana kadar var.. çok değil ama az da değil.
    145K lot alım için mi bekliyorlar hocam?

2.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    145K lot alım için mi bekliyorlar hocam?
    Hayır satış toplamı..
    Taban da 38..
    Toplamda 140 bin adet..

3. belli ki 33 lere yolcu bu hisse.orayı kırmaz umarım.kırarsa 28 lere gidebilir.umarım 33 den döner.yoksa 3 ay öncesine döneriz maazallah.yarından itibaren alış için 33.50 ye yazacağım.diğer hisselerden satış yaptım.beklemedeyim

4. Yukarıdan sattığınızı toplayamazsınız isterseniz 4'de getirin dökülen döküldü zaten.
    Kendi hesaplarından al ver yaparak manipülasyon yapıyorsun buradan şirket yetkililerine çağrimızdır spk'ya soruşturma dilekçesini yazın servetin bu şekil düşmesinin hiç bir izahı yok!
    Y.t.d

1 euro 9,6212

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Yukarıdan sattığınızı toplayamazsınız isterseniz 4'de getirin dökülen döküldü zaten.
    Kendi hesaplarından al ver yaparak manipülasyon yapıyorsun buradan şirket yetkililerine çağrimızdır spk'ya soruşturma dilekçesini yazın servetin bu şekil düşmesinin hiç bir izahı yok!
    Y.t.d
    Hocam boş verin düşsün. Daha da düşerse yine ekleme yaparsınız. Mecburen değerini gelecektir bir gün değil mi? Benim hesaba katmadığım şey diğer hisselerimi satarak servet çok düşerse krediyi kapatıp bir kredi daha çekecektim. Aksilik ki tüm BİST birden çöktü. Kilitli kaldım Satamıyorum. ASELS ve SISE tepki alışları oldu. artıdalar şuan. Toparlayacaktır elbet.

Servet ile ilgili tt de eski yazılanları okudum da. İnsanlar fark etmiş 3 sene önceden. Bu hisse zengin edecek demiş. Ancak muhtemelen hepsi daha sonra satmış Çünkü başka hisseler hakkında yorum yapmaya başlamışlar. 3 yıl sabretselermiş şimdi zenginlerdi.

Siz daha iyi biliyorsunuzdur. Kısa bir şiir.

Burada bezdirme politikasının kralı var.
    Hedef belli. Psikolojimiz sağlam.
    Tek üzüldüğüm nokta,
    Ortalama düşürme fırsatını kaçırıyor olmam.

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    1 euro 9,6212
    euro 9,6712,tahtacı bu kadar acemi olmamalı.

Herkes 177 milyon euro'ya arazinin yarısının satıldıgını biliyor.

Hisse euro ile beraber yeni rekorlar kırmalı diye beklerken düşmesi düşündürücü ve anlamsız.

8. Tahtacı aceminin ötesi..literetura geçecek bir zeka ürünü..bu nasıl bir yaratık ki..gir ağla ..çık ağla..)

Sayfa 562/670 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •