Sayfa 31/45 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 241 - 248 arası.

Konu: BİST 100 EN AZ 50 DOLAR OLUR bir gün beyaaa!

Haftada 20 sefer poz degistirmeye alışanlarla 1-3 yilda hattâ 10 yılda poz degiştirenlerin hisselere/olaylara/dünyaya bakış açısı da farklıdır beaaaa...!

Buffett'in 40 yildır tuttugu hisseler varmış. Bizde 40 gun hisse tutan 40 kişi var mı acaba? Beaaaa..!

BDDK'nın banka komisyon gelirlerine müdahale edebilmesi banka kârlarını azaltabilecek mi?

Hoş gelmiş mi ? banka hisse fiyatlarının %10-15 düşüşü beaaa...!

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Idlib ve al-Bâb'daki Suriye-İran-Rus saldırıları kaosun tırmanmasını işaret ediyor.
    Yaşayıp göreceğiz.
    Idlıb arazisinde görülecek Suriye askerleri DÜŞMAN kabul edilecekmiş.
    Temennim RUS uçak v.s. askerlerinin araya girmemesi.

Hava savunma sistemlerimiz oraya taşınmıştır. Dolayısıyla IDLIB hava sahası herkes için RİSKLİ bundan sonra.
    Diye düşünüyorum.

SORU:
    IDLIB krizi büyür mü?
    Arazisiyle sınırlı mı kalır?
    Suriye anayasa komisyonu faaliyetlerine olumlu-olumsuz tesirleri neler olabilir?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell:

Borrell, Ankara ile Moskova arasındaki ateşkes anlaşmasının uygulanması gerektiğini kaydederek, "Suriye rejimi, halkı üzerindeki baskıyı sürdürüp, savaş mantığıyla hareket ettiği sürece ülkeye barış ve istikrar getirmeyecek." değerlendirmesinde bulundu.

Öte yandan, Borrell, "Suriye rejimiyle normalleşmenin olmayacağını" ve "AB yardımlarının rejim ya da teröristlere yönlendirilmesine" yol açacak adımları, kırmızı çizgileri olarak açıkladı.11.02.2020

Suriye BAASçıları devlette elde ettikleri mevzileri bırakmak istemiyorlar. Bunlar mağlup edilmeden Suriye'de hür seçim olmaz.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    TSPB/KELER: PAY PİYASASINDA İŞLEM YAPAN YATIRIMCI SAYISI ARALIK 2019'DA 489.000'E ÇIKTI. BU SAYI ARALIK 2018'DE 336.000 SEVİYESİNDEYDİ - AA FİNANS

tazeler geldi............
    Kurtlar sofrasına "yemek" olmaya...
    Kurtlar sofrasında ortada yemek göremiyorsanız, yemek sizsiniz.
    VIOPÇULAAAAAARRRRRR...... SİZ DE KURTLAR SOFRASININ YEMEKLERİSİNİZZZZ... vakit varken kaçınnnn..

Erdoğan, "Askerlerimize en küçük zarar gelmesi halinde rejim güçlerini her yerde vuracağımızı ilan ediyorum." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Mehmetçiklerin kanının döküldüğü bir yerde, kendini ne kadar büyük görürse görsün, hiç kimsenin güvende olamayacağını da açıkça söylüyorum." dedi. (RUSLARA diye anlıyorum)

"Şubat ayı sonuna kadar rejimi Soçi Muhtırası sınırları dışına, yani gözlem noktalarımızın gerisine çıkartmakta kararlıyız. Bunun için karada ve havada her ne gerekiyorsa çekinmeden, tereddüt etmeden, hiçbir oyalamaya meydan vermeden bunu yapacağız."

Idlipte "başıbozuk" silahlı unsurlar hizaya gelecek dedi cumhurbaskani.
    Mehmetçiğin kanının aktığı yerde herkes icin RISK vardır, da dedi.

Ozgür Suriye Ordusu rusya ve baasci rejimin karinagrisi. Suriyede ozgürlukçü bir anayasa gelmesinin de önemli unsuru.

Bu arada ;
    Suriye helikopteri kaç metre yükseklikte vuruldu?
    Yere düşmesi bayağı zaman aldı.
    Rus hava unsurları da isabet alabilir.
    Idlip hava sahası "dingonun ahırı değil" anlamında helikopterin düşüşü.

Idlipte sükûnet oluşursa Suriye huzura 40 adım yaklaşabilir.
    Biz de rahatlar, kendi işlerimize yoğunlaşırız.
    Diye düşünüyorum.

Sayfa 31/45 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •