Sayfa 111/898 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 881 - 888 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Eywallah sosyopat.

2. 37 kuruşlardada aynı şikayetler vardı.
    Bu kadar yatırımları neresine ...........

3.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Bak şimdi de, ters psikoloji uygulayan kişi oldum. ahahah
    Bak arkadaşım sana kendimi anlatayım. Ben 2012 yılında 1.42 den 60 bin lot YGYO aldım. Tam 3 yıl sonra 50 kuruştan zor sattım. Zarar büyüktü. Genel kurullara şikayetler, ev parası koyup ev parasını batıranlar.. Kimler gördüm kimler. Hiçbir şikayet hiçbir çaba sonuç göstermedi. PoyrazMarket lakaplı birisi vardı ev parasını yedi burada. Erdor var bilir, o da epey batırmıştır. Daha ismini hatırlayamadığım bir çok kişi. Biz yandık siz yanmayın. İyilik olsun diye yazmak bu kadar mı garip geliyor sizlere? Bu kadar mı güvenimizi yitirdik? bu kadar mı kirlendik yahu?
    Yanlis zamanda trene atlamissin. Hadi atladin, peki stop loss neden koymadin, 3 yil bekledin? Teknik bilmeden borsaya girmenin sonucu...

4.  Alıntı Originally Posted by fevkalbeser Yazıyı Oku
    Yanlis zamanda trene atlamissin. Hadi atladin, peki stop loss neden koymadin, 3 yil bekledin? Teknik bilmeden borsaya girmenin sonucu...
    Evet birilerinin tavsiyesiyle yanlış zamanda aldım maalesef. 3 yıl beklememeliydim evet. Burdaki bazı arkadaşlar gibi ha şimdi çıkacak, yok topluyolar vs. ümitleri içinde 3 yıl bekledim ama daha da kötü oldu. İşte tam da o yüzden ümit etmeyin bir an evvel kurtulun, yada 3-5 karı görünce kaçın diye yazıyorum. Benden söylemesi uygulamak size kalmış.

5.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Evet birilerinin tavsiyesiyle yanlış zamanda aldım maalesef. 3 yıl beklememeliydim evet. Burdaki bazı arkadaşlar gibi ha şimdi çıkacak, yok topluyolar vs. ümitleri içinde 3 yıl bekledim ama daha da kötü oldu. İşte tam da o yüzden ümit etmeyin bir an evvel kurtulun, yada 3-5 karı görünce kaçın diye yazıyorum. Benden söylemesi uygulamak size kalmış.
    Gecmis olsun. Insallah kimse yasamaz bu tip seyleri.

6.  Alıntı Originally Posted by fevkalbeser Yazıyı Oku
    Gecmis olsun. Insallah kimse yasamaz bu tip seyleri.
    Teşekkürler. Allahtan bu kağıttan çıktıktan sonra şansım yaver gitti, Tüpraş ile zararımı çıkarttım.
    Düzgün şirketlerden şaşmamak gerek. Ben bunu öğrendim.

Yanlış anlaşılmasın ben bu kağıt 1 lira olmaz demiyorum. Olabilir de. Ama ancak manipülatif, yani yatırımcıyı kandırmaya yönelik hareketlerle olur. Alıp beklenecek kağıt değil. Geleceği olan bir kağıt da değil. Bilançodan belli. Üstelik iyi hiçbir şeyi olmayan bir şirket ve kağıdının düşme ihtimalinin 1 liraya çıkma ihtimalinden daha fazla olduğunu düşünüyorum. Yazıktır çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını buralarda yedirtmeyin. Karar sizin. Çok söyledim. Bundan sonra da buraya yazmayacağım. Anlayan anlar.
    İyi şanslar.

7.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Bak şimdi de, ters psikoloji uygulayan kişi oldum. ahahah
    Bak arkadaşım sana kendimi anlatayım. Ben 2012 yılında 1.42 den 60 bin lot YGYO aldım. Tam 3 yıl sonra 50 kuruştan zor sattım. Zarar büyüktü. Genel kurullara şikayetler, ev parası koyup ev parasını batıranlar.. Kimler gördüm kimler. Hiçbir şikayet hiçbir çaba sonuç göstermedi. PoyrazMarket lakaplı birisi vardı ev parasını yedi burada. Erdor var bilir, o da epey batırmıştır. Daha ismini hatırlayamadığım bir çok kişi. Biz yandık siz yanmayın. İyilik olsun diye yazmak bu kadar mı garip geliyor sizlere? Bu kadar mı güvenimizi yitirdik? bu kadar mı kirlendik yahu?
    [QUOTE=Sosyopat;387531]Teşekkürler. Allahtan bu kağıttan çıktıktan sonra şansım yaver gitti, Tüpraş ile zararımı çıkarttım.
    Düzgün şirketlerden şaşmamak gerek. Ben bunu öğrendim.

Yanlış anlaşılmasın ben bu kağıt 1 lira olmaz demiyorum. Olabilir de. Ama ancak manipülatif, yani yatırımcıyı kandırmaya yönelik hareketlerle olur. Alıp beklenecek kağıt değil. Geleceği olan bir kağıt da değil. Bilançodan belli. Üstelik iyi hiçbir şeyi olmayan bir şirket ve kağıdının düşme ihtimalinin 1 liraya çıkma ihtimalinden daha fazla olduğunu düşünüyorum. Yazıktır çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını buralarda yedirtmeyin. Karar sizin. Çok söyledim. Bundan sonra da buraya yazmayacağım. Anlayan anlar.
    İyi şanslar.[/QU

iyi niyetin için teşekkür ediyorum, fakat şunu anlamadım. dediğine göre bu kağıttan 3 lira paran varsa 1 liran kalmış. zararımı çıkardım dediğin tüpraşı en dipten alıp en yüksekten satsan 1 liran olur 1,5 lira. zararını nasıl çıkartmış oluyorsun.
    not: bende birdaha seninle ilgili yazmayacağım.
    Yazdıklarım hayal ürünüdür, yatırım tavsiyesi içermez haberiniz olsun...

8. Tüpraşı henüz satmadım ve 2 yılda nerdeyse %100 kardayım. TÜPRAŞ Maliyetim 50 Lira, şu anda kağıt 93 lira.
    3 liram 1 liraya düştü evet sonra biraz daha para ekleyerek Tüpraşa girdim. Toplam karım YGYO zararımı kapattı.

Sayfa 111/898 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •