Sayfa 112/898 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 889 - 896 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Bende grafiğe baktığımda tam'da bunu gördüm ve yazmak için geLmiştim.

YGYO speğine güven olmaz tabi ne grafikleri ne fincan kulp üçgenleri yedi ama macd günlükte kesmek üzere ! ? !

BeLki yarın beLki yarından da yakın 0,83+++ de 0,87 ve 0,91 denemeleri geLebilir AMA...

YGYO speği bu kestirmemek için her türlü i...de yapar.

Nasip ve sabırla beklemeye devam.

Şu endekste bile ZARAR yazdırıyorsun ya YGYO speği ne diyelim.
    ...ve dediğimizi YGYO speği YAPTI...Macd günlükte kesişMe yapacak iken KÖTÜ BİR BİLANÇO ZARARI İLE macd aşağı dönderdi. Adamlar i..b...likte profesyoneller o yüzden onlar hep bizden önde...!!

Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    GYO'larda bilanço KARI önemlidir ama beklentiyi satın almak ÇOK ZOR...!

Nedeni ise karmaşık bir yapı ve Bilanço'ya istedikleri gibi müdahale edip istedikleri Kar/Zarar noktasını kendileri belirliyorlar.

Projesi biten, devam eden yatırım yapılan vb derken neye göre hesap edeceğinizi sizde bilemiyorsunuz.

Şahsen bende 2017 I. Dönem'de Zarar açıklamalarını bekliyorum. Sanırım 15.05.2017 'ye kadar gönderme durumları var ama önemli olan projeler ne durumda ve satışlar ne durumda.

Bence YGYO çok yoruldu ve bu yorgunluğu atması için yeni ve güzeL haberler ŞART yeni bir ihale yeni bir proje vb.
    Şahsen bende 2017 I. Dönem'de Zarar açıklamalarını bekliyorum. diye üsteki yorumumda belirtmiş idim ki YGYO ZARAR açıklayarak şaşırtmadı.

Umarım yine 0,77 altı kapanışlar yapmayız...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

2. Her gun kapanista 4-5 kademe hareket eden hisse haftalardir 0.78-82 araliginda oyalanip duruyor. Basiyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Bak şimdi de, ters psikoloji uygulayan kişi oldum. ahahah
    Bak arkadaşım sana kendimi anlatayım. Ben 2012 yılında 1.42 den 60 bin lot YGYO aldım. Tam 3 yıl sonra 50 kuruştan zor sattım. Zarar büyüktü. Genel kurullara şikayetler, ev parası koyup ev parasını batıranlar.. Kimler gördüm kimler. Hiçbir şikayet hiçbir çaba sonuç göstermedi. PoyrazMarket lakaplı birisi vardı ev parasını yedi burada. Erdor var bilir, o da epey batırmıştır. Daha ismini hatırlayamadığım bir çok kişi. Biz yandık siz yanmayın. İyilik olsun diye yazmak bu kadar mı garip geliyor sizlere? Bu kadar mı güvenimizi yitirdik? bu kadar mı kirlendik yahu?
    Slm arkadaşlar güzel yazmışsın kağıdı aldığın fiyat önemli ben YGYO 0.38kr maliyetle bekliyorum baya da lotum var hem YGYO hemde YYAPI maliyetim 0.90kr hisseyi alacağın fiyatı iyi bileceksin bunlar benim düşüncelerim. YATIRIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    0.83 olmadan bir şey beklemem

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    0.83 olmadan bir şey beklemem
    Sn Filozof;

0,83 olsa da olmasa da her şey adamların elinde; bende 0,83+++ ile hız kazanır diye düşünüyordum ama bilanço öncesi biliyorsunuz 0,77 den 0,83 çektiler, Bilanço'nun kötü geleceğini bildikleri için daha üste sürmediler ve Bilanço Zarar'ı sonrası yeniden 0,77'ye verdiler.

2 aydır 0,7x kademesinden çıkamadık; YYAPI düzeltme yaparken bile yatay yapıyor ve yatırımcısına kaybettirmiyor, YGYO ise 2 ay önce 0,97 olan kağıt şuan 0,78

YGYO bu süreçte % 30 zarar ettirdi yatırımcıya YYAPI ise % 30'a varan KAR eskiden marj aralığı bu kadar açık olmaz idi iki hissede sanırım YYAPI'da KAR ve beklenti daha cazip

Spekin eline bakıyoruz, haber dersen ben bu hissede olumlu bir haber daha geldiğini görmedim.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

6. Spek efendi yeter artık sür yukarıı

7. Bir gün gidecek ama onu gören sadece spek olacak sanırım.. hissede ky kalmayana kadar surundurecek anlaşıldı. .

8. Grafik yorumuma gore Haziranin ilk haftasina kadar 76-80 araliginda gidebilir. Tekkeyi bekleyen corbayi icer diye dusunuyorum. Sabir. Ytd

Sayfa 112/898 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •