Sayfa 13/898 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 97 - 104 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. http://www.milliyet.com.tr/-torba-ka...onomi-2401926/
    Torba yasa Meclis'ten geçti! Vergi indirimi ve KDV istisnası yasalaştı
    TBMM Genel Kurulunda,mükelleflere vergi indirimi ve yabancılar ile gurbetçilere konut ve iş yeri satışında KDV istisnasını da içeren "torba kanun teklifi" kabul edilerek yasalaştı.

2.  Alıntı Originally Posted by muest Yazıyı Oku
    Mardinli twitterden 3,5tl hedef verdi simdilerde yok ortalikla kacmis twitterden gozukmuyor. Millet alirken eger o sattiysa cok buyuk vebal aldi bu dunya kisa elbet bedel odenecek zamanda gelecek

Sent from my Lenovo X2-EU using hisse.net mobile app
    yasaktan yazamıyor ayrıca ağır bir hastası var ve yoğun bakımda olduğunu söyledi günahı nabalı boynuna

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. bugün 0.79 dan çok mal toplandı piyasanın inişine rağmen çok direndi gerçekten
    şansa da piyasa aşağı saldı inmese 0.80 üstünde kalırdı aslında

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Mardinli twitter hesabi yok ortada yazamyi birak hesap ucmuc da neyse biz bu hissede mardinli gelmeden cok oncelerden vardik farketmez sonuna kadar Burdayiz istedigi yere dusevilir de cikabilirde herkese iyi hafta sonlari

#ygyo
    BURADA YER ALAN VE HİÇBİR ŞEKİLDE YÖNLEDİRİCİ OLMAYAN İÇERİK YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR EĞİTİM ÇALIŞMASIDIR

6.  Alıntı Originally Posted by keharaku Yazıyı Oku
    walla 90 ortalamam var bu kagitta sadece bugun ki hareketim bile 3000 lota mal oldu. Yaziklar olsun. 5.60 dan sattogim thyao haricini soykemiyom 10 gunde 20000 liea zarar bravo bu kagida
    borsada altın kuraldır yükseleni almayacaksın hele bu yükselenki 45 kuruşlardan buralara geldi yüzde yüz artan kağıdı almak sadece aşırı cesaretlilerin işidir.90 ortalama ile bu kağıda girmek bilemedim illaki şişti düşecek

7.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    borsada altın kuraldır yükseleni almayacaksın hele bu yükselenki 45 kuruşlardan buralara geldi yüzde yüz artan kağıdı almak sadece aşırı cesaretlilerin işidir.90 ortalama ile bu kağıda girmek bilemedim illaki şişti
    düşecek
    Walla senin odedigini goodyearda yaptim bakakaldim. Kagidi 20 den aldim 43 ten ciktim sattigim gibi kagit 80 leri gordu. Mteks almistim 50 kirustan sattim 70 krusa kaca gittigini biliyorsundur dah niceleri vardir. Senin dediginede ornek nicesi var yalniz kismetse yenir kismet degilse altin bile tas olur. Bu kagit defter degeri olsun onceki rakamlar olsun tarihi zirvesinde degil sonuc olarak. Kagidin 2 liraya gideceginide kimse bilemez 50 kurusa ineceginide kimse bilemez. Bu kagit 30 kurustan hareketlendi 60 kurustan girende ekmek yedi 80 kurustan girende ekmek yedi. Belki 90 kurustan girende ekmek yer. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by muest Yazıyı Oku
    Mardinli twitter hesabi yok ortada yazamyi birak hesap ucmuc da neyse biz bu hissede mardinli gelmeden cok oncelerden vardik farketmez sonuna kadar Burdayiz istedigi yere dusevilir de cikabilirde herkese iyi hafta sonlari

Babası yoğun bakımda idi ve dun hakkin rahmetine kavuştu.adamın bir yere kaçtığı yok sayesinde epey ekmek yedik.lütfen biraz daha hoşgörülü olalım. Adam kimseye al veya SAT demedi şimdiye kadar...üstüne SPK nin kararı ve ihyay olayıda gelince simdilik ara verdi acisi dinsi n gelir muhakkak...

Sayfa 13/898 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •