Sayfa 178/898 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Arkadaslar yarin tabana mi gider yine ,hic mi teknikten anlayip tam yorum yapan yok

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by zkan78 Yazıyı Oku
    Birleşecek onu biliyorum da detay verecek olan var mı, normalde birleşme oldugu zaman çağrı fiyatı falan belirlenir ama bunda öyle birşey yok, direk birleşiyorlar bunun elbet iyi veya kötü etkisi olmalı hisseye ama kimse birşey yazmamış bu konuda

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vatandaş sana bu Hisseyle alakası yok birleşmenin diyor... Bırak birleşmeyi şimdi düzeltme var şimdi silindirle düzeltme

3. Sn sertmert ben de 5 yıllık borsa tecrübeme ve bu hisseye güvenerek diyorum ki en fazla 5 iş günü içinde 1 in üzerine atar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tabiki de..

4.  Alıntı Originally Posted by dussokagi86 Yazıyı Oku
    Sn sertmert ben de 5 yıllık borsa tecrübeme ve bu hisseye güvenerek diyorum ki en fazla 5 iş günü içinde 1 in üzerine atar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tabiki de..
    Senin bu yorumundan sonra 10 bin lot aldım şimdi... 5 gün içinde görmezse ne olacak

Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Senin bu yorumundan sonra 10 bin lot aldım şimdi... 5 gün içinde görmezse ne olacak
    Yatırım tavsiyesi değil demiş zaten neyin ne olacağını soruyorsunuz.
    hayat seni güldürmüyorsa , espiriyi anlamadın demektir...

6. Kimseye al da demedim sat da demedim, yorumum beni bağlar, olmazsa da yanılmışım derim geçerim, benim yorumumla da alana almasaydın der geçerim kardeş. Herkes işine baksın..

7.  Alıntı Originally Posted by erdor Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi değil demiş zaten neyin ne olacağını soruyorsunuz.
    1'in üstüne atmaz daha da düşerse milletin zararını karşılayacak mı onu soruyorum...

BENİM DÜŞÜNCEM..KİMSEYİ BAĞLAMASIN.. ÇÖZEMEM..

Sayfa 178/898 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •