Sayfa 3/898 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 17 - 24 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hacimsiz düştü

Sent from my SM-N910H using hisse.net mobile app

2. Bu çakalın huyudur son kynın son lotunu alıncaya kadar süründürür... 46-56 arası daha da beterini yapıyordu bu yaptıklarının...

Forum değişmiş girmeyeli. Bu ara YGYO da bayağı düştü. Kalan sağlar bizimdir.

4. ne olacak destek fala kalmadı kağıtta

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ne oldu da mesajımı sildin yönetici işine mi gelmedi spk senin gibi iş çevirenlere nasıl ders verdi önce kendin al sonra hisse yükselecek diye yorumlar yap millete aldır sonra ele ver bak ygyo nun durumuna ben 095 lerde uyarmıştım hedefe inanma diye sen kendini yönetici sanan kişi bana biraz dillen demiştin ne oldu hisse 95 den nereye gelmiş bi bak YTD

Sent from my SM-G7105 using hisse.net mobile app

6. Hoşgeldin ve güle güle.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

7.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Hoşgeldin ve güle güle.

😂😂😂 Hocam Arkadaşın Durumunu Özetleyen Bir Fıkra Geldi Aklıma... Güldürdün Bu Saatte... Allah'ta seni güldürsün...

8.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Hoşgeldin ve güle güle.

Sayfa 3/898 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •