Sayfa 321/898 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Burayi hic bukadar kalabalik görmemiştim 0.70 lerde grafik koyduguma daha 10 gun oldu Prim dedigin budur Allah kazancinizi daim etsin.
    %100 Düşünce Özgürlüğü.. YTD

2. endeks endeks endeks....

3. Dolar 3.83 endeks çökerse ygyo da kalmaz ortada

4. Bu kadar işlem hacminde senaryo ne olabilir. Endex bozmaz ise yarın 1 degdirebilir mi acaba. Mrgyo icbct msgyo gibi operasyon olur inşallah. Aman denge gibi olmasın yavaş yavaş gitsin hep gitsin.

5. Galip Katarlılar Bilanço daha gider gibi görünüyor defter değeri 1.02 daha oraya bile gelmedi ben çok çok ümitliyim yt değildir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Katarlılarla ortaklık işi konuşuluyor. Eğer gerçekleşirse bugünkü rakamlar devede kulak kalır. Engin Kamil Yeşil bu ne yapacağı belli olmaz. Adam new york borsasına giren ikinci Türk. Abdde sıfırdan şirket kurup kendi payını 40 milyon dolara satmıştı. Hem de daha öğrenciyken. (Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.)

7. #BorsaFenomeni diye biri var Twitter da ben onun sayesinde girdim çok şükür kazandırdı bana takip edin günlük hisseler veriyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    0,80 altında imkan buldukça alırım 0,80-0,90 arası düşünürüm 1 üzeride keyfime bakar sefasını sürerim. Bu kadar basit
     Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Ha 1 in üzerine çıkacağından bu kadar eminsin yani?
    Dikkat et de sadece 1 in yarısına razı olmayasın sonra.
    Çok basitmiş canım.
     Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    benim için basit tabiiki evet 1 in üstüne çıkacağınada eminim.emin olmasam almazdım.dediğin gibi 1 in yarısı olursa sıkıntı değil atacak mermimizde zamanımızda var daha sorun yok yani.
    sosyopat kardes kalpten gitmedin insallah.demistim 85 den sonra tutamassin diye al diye ;) isin sakasi bir yana endeks sapitmassa sen 1.10 dan sonra gor 1.10 larda bir duzeltme olabilir malum cok insan o seviyede yakalandi cikmak isteyebilir ama su acikcilarin durumu gidisati belli edecek kistirmaya devam ederseler mecbur gidecek mrgyo daki gibi bi bakmissin yeni zirvedeyiz

Sayfa 321/898 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •