Sayfa 350/898 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Şu açıkçıların ekmeğini yağ sürmeyin arkadaşlar.Inşallah biri gelirde süpürür gider ne var ne yok.

2. evet 90 üstünde patron riski var artık bu net bundan sonra 0,70 lere kadar geri gelme ihtimali yüksek alım düşünülecekse oradan alınabilir, kağıt 0,68-0,70 altına gelmesini beklemiyorum .. gelse bu alım fırsatı olarak değerlendirebilir bu kağıtta kar görülen her yerde satılmalıdır .. bu kağıdı taşıyıp da para kazanan ky bir elin parmaklarını geçmez ..

3. buralardan satanların ky olduğunu sanmıyorum.çünkü ky nin çoğu zararda zararda olmayanlarda minimum kar oranında.alavere dönüyor kendi kendilerine sağ cepten sol cebe mal sevkediyorlar.ama şunu bilmiyorlar şuan hissede bekleyebilen ky lerin hedefi 1 ve üzeri ondan aşağısına zor satarlar.o zaman spekettin dayıya tavsiyem ver coşkuyu vakit kaybettirme vakit nakittir.bak endeks de yeşil,sür 1 üzerine toplaman daha kolay olur 95 den sonra dökülmeler başlar zaten benden sana tavsiye aşağı bastıkça daha çok ky alımı oluyor he diyosan ki ben yükümü tuttum 60-80 arası oyalanırım. sen bilirsin çuvalla kazanmak varken kesekağıdı ile kazanmış olursun tercih senin emmoğlu.

4.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    buralardan satanların ky olduğunu sanmıyorum.çünkü ky nin çoğu zararda zararda olmayanlarda minimum kar oranında.alavere dönüyor kendi kendilerine sağ cepten sol cebe mal sevkediyorlar.ama şunu bilmiyorlar şuan hissede bekleyebilen ky lerin hedefi 1 ve üzeri ondan aşağısına zor satarlar.o zaman spekettin dayıya tavsiyem ver coşkuyu vakit kaybettirme vakit nakittir.bak endeks de yeşil,sür 1 üzerine toplaman daha kolay olur 95 den sonra dökülmeler başlar zaten benden sana tavsiye aşağı bastıkça daha çok ky alımı oluyor he diyosan ki ben yükümü tuttum 60-80 arası oyalanırım. sen bilirsin çuvalla kazanmak varken kesekağıdı ile kazanmış olursun tercih senin emmoğlu.
    Duydunuz zilin sesini; yarışmamiz başlamıştır.
    Sayın Nurikinay bey haklı.Ozaman ver elini 1 lira ver ustü.Kesinlikle Nurıkınay bey'e katılıyorum.

5. Bugün halk ve is satışta, galiba hisseyi 72 lere değdirecekler bu hafta,

Aslında bu hisse güzel kazandırıyor, Yeter ki akim yapicak yeri iyi tespit et, mesela 75 kuruş altına al bekle 85 kuruş üstüne sat, en fazla iki üç hafta da bir bunu yapar.Ytd.

Bekliyoruz 75 altına gelirse alırız, gelmzse herkese bil kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Duydunuz zilin sesini; yarışmamiz başlamıştır.
    Sayın Nurikinay bey haklı.Ozaman ver elini 1 lira ver ustü.Kesinlikle Nurıkınay bey'e katılıyorum.
    hocam bizimki biraz züğürt tesellisi birazda hayal kurma.malum spekettin dayı her zaman ky nin düşüncesinin tersini yapar 0,72 leri görmesi muhtemeldir.şimdiilik 75 üzeri tutundu ama sonrası ne olur zaman gösterecek.hakkımızda hayırlısı olsun diyelim.alım fırsatlarını değerlendiren ekmek yer her zaman.

7. Bekleyen ekmek yiyecek.1 ve üstü görülecek elbet...

8. İstersen 50 kuruşa getir hisseni tuvalet kağıdı yap, elimde olanı satmayıp o rakamlara getirirsen üzerine koyacağım, 1 altına da satış yok benden, haberin ola spek efendi. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 350/898 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •