Sayfa 501/898 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    arkadaşlar bazı sitelerde iflasıyla ilgili yorumlar yapılıyor, bunun aslı astarı var mı, endişeliyim teşekkürler
    haberin kaynağını link vererek paylaşırsanız, biz de değerlendirebiliriz.

henüz bizim kulağımıza gelmedi, öyle bir şey varsa değerlendirmek uygun olur.

2.  Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    arkadaşlar bazı sitelerde iflasıyla ilgili yorumlar yapılıyor, bunun aslı astarı var mı, endişeliyim teşekkürler
    Ayın 20 sinde üye olup ilk bu tahtada paylaşımın var ve haber kaynağın yok ekle bizde bilgilenelim

3. mynette yazmışlardı yalnız 4-5 gün önce fazla geriye gitmeye izin vermiyor site , merak etme hocam ben buralarda 2007den beri varım sürtüşmeden dolayı hesabım kapatıldı. inat ettim tekrar girmedim. bu kağıtta olunca tedirgin oldum tekrar kayıt yapıp sizinle paylaşmak istedim

4.  Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    mynette yazmışlardı yalnız 4-5 gün önce fazla geriye gitmeye izin vermiyor site , merak etme hocam ben buralarda 2007den beri varım sürtüşmeden dolayı hesabım kapatıldı. inat ettim tekrar girmedim. bu kağıtta olunca tedirgin oldum tekrar kayıt yapıp sizinle paylaşmak istedim
    MYNETTE YAZIŞANLAR MI YAZMIŞTI

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    mynette yazmışlardı yalnız 4-5 gün önce fazla geriye gitmeye izin vermiyor site , merak etme hocam ben buralarda 2007den beri varım sürtüşmeden dolayı hesabım kapatıldı. inat ettim tekrar girmedim. bu kağıtta olunca tedirgin oldum tekrar kayıt yapıp sizinle paylaşmak istedim
    teşekkürler, iyi niyet gösterip, aldığınız duyumu paylaştığınız için.

yalnız, sosyal medyada bazen terse yatırmak için ters yönde haber de yayılabiliyor.

biz yine de kulak kabartalım, somut bir haber alan olursa, kaynağını vererek paylaşırsa iyi olur.

hayırlı akşamlar...

6.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    teşekkürler, iyi niyet gösterip, aldığınız duyumu paylaştığınız için.

yalnız, sosyal medyada bazen terse yatırmak için ters yönde haber de yayılabiliyor.

biz yine de kulak kabartalım, somut bir haber alan olursa, kaynağını vererek paylaşırsa iyi olur.

hayırlı akşamlar...
    mynette yazışanlardan biri yazmıştı. eski bir golds mağduru olarak bu sefer terse gelmek istemiyorum. herkese teşekkürler

7. Arkadaşlar merak etmeyin fazlada büyütmeyin bence. Eger öyle bir kötü haber olsaydı bizim daha donumuzu bile çekmeye fırsat vermeden 0.25- 0.30 aralıgına kadar gelirdi. Sorada malum haber gelirdi tabiki.. Ben nerdeyse 15 yıldır hisse alıp satarım ygyo ogünlerden bugünlere kadar batmadıysa batmaz.. Haaa bu tahtada tokatlanan, para kazanarak gidenlerin enaz 10 katıdır. Orası ayrı..

8. Iflas edecek gibi bir görüntü yok gibi öyle bir durum olsa patron ve yönetim kurulu üyeleri hisse satar fiili dolaşım %95 lerde olur du şimdi ise bu rakam 65 lerde fiili dolasimi takip edin derim

Sayfa 501/898 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •