Special Days Image
Sayfa 503/898 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Artık bundan hiçbir şey olmaz kırması lazım dı67... Kalanlar kazanır lar inşallah

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Maliyetin düşük sanırım dostum. Çünkü tahta yapıcının tam da istediği bir düşünce ve eylem...

2. Bu kadar hisseyi metro grubuna devretmelerinin stratejik bir nedeni olmalı. Öncellikle tahta kontrolü sağlandı sanırım.

Bu hlsse devirleri, dolaşımda hlsse sayısı attırılmasıyja olabilecek tahsisli sermaye attışı durumunda dolaşımda hisse oranında dengeleme sağlanmış olması olasılığını da düşündürüyor.

Belki grubun diğer bütün gayrimenkullerini tahsisli sermaye artıştaki Ygyo kapsamına alacaklar belkide

3. cacık oldu yine.

4.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    cacık oldu yine.
    Bu hıyar cacık ı da bozar ;)

5. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

in cin top oynuyor.

kalkış zamanı gelmiş mi acaba?

şöyle 1'lere doğru yol alsan da, bu seneyi güzel kapatıp, yeni seneye güzel bir merhaba desen hoş olmaz mı?

8. Grafiğe göre 0.75-0.80 arasına kadar gelebilir. Sonrasında yine bu seviyelere gelebilir. Kesinlikle YTD. Grafik konusunda uzman arkadaşlar varsa değerlendirebilirler mi?

Sayfa 503/898 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •