Sayfa 568/898 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by bahtiyar01 Yazıyı Oku
    Ha bu arada dua edin 62 yi kırmasın 62 yide kırarsa ilk hedef ** olur.
    Şuan için 2 milyon var bekleyen,kaçı gerçek kaçı silinecek..kim bilir...Bırakn 62 yi yine silerlerse tepetaklak olur.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bahtiyar01 Yazıyı Oku
    71 i geçene kadar yazmayacağım demiştim ama,artık o ihtimal kalmadığı için yine de yazayım.Evet defalarca uyardık bu hisse bu güne kadar hiç göstere göstere gitmedi diye.Bu hisse de alıp kara geçeyim mantığı hiç işlemez maalesef.Benim maaliyetim 1 geçen en son yükseldiğinde 99 dan geri döndü.94 destek yok 89 destek diye diye buralara tekrar düştük. Bu şeref yoksunu herifler asla küçük yatırımcıya kazandırmazlar.Diyeceksiniz ki sen neden buradasın o zaman maalesef bir kere düştük bir türlü çıkamıyoruz. Hisse yükselmez değil ama ne zaman yükselir hissede küçük yatırımcı kalmadığı zaman. Gördüğünüz gibi her gün bir kademe aşağıdan kapatıyoruz.(En az) Ufak ufak düşüyor ki acaba buradan mı döner diyen küçük yatırımcılar hemen satmasın diye. Yeni girenler bir kaç gün sonra bakacaksınız ki hissemiz tavan yaptığı zaman ancak maliyetinize varıyor.Arkasından kar satışları ve yeni müşteriler... Bu hissede kazanan malesef parmakla sayılabilecek kadar az kişi olacak. Gördüğünüz gibi bir kademeye tamah eden adamların eline düştük. Endeksin yükselişine ayak uyduramayan hisse düşüşlerde en çok düşenlerin içinde oluyor. İnşallah hepiniz bol bol kazanırsınız... YTD
    Altına imzamı atıyorum.
    Eskilere ve tecrübelerine kulak verilseydi keşke.
    Herkesten çarptıkları paralarla lüks içinde yaşar bunlar.
    Bari siz bu dolandırıcılara yem olmayın dedik ama nafile...
    Her dönem ağa takılanlar olur mutlaka. Ne kadar söylesek az.

3.  Alıntı Originally Posted by bahtiyar01 Yazıyı Oku
    Ha bu arada dua edin 62 yi kırmasın 62 yide kırarsa ilk hedef ** olur.
    Yarın orayı da kırarlar.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
    İlk defa tersi sildiler,karanlık oda da 1,5 milyon satışı silip 100 binle 63 ü kaldırdı...

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Kuveyt'li ortak mı geliyor

13.02.2018 tarihinde kap.gov.tr de şirketin yaptığı açıklamaya göre Tangible Middle East Enerji ve İnşaat Yatırımları Ltd. Şti. adi ortaklık kurduğunu açıklamıştı. Bu şirketi araştırdığımızda Kuveyt Kökenli bir holding in ismi olup, daha önceden bu şirket Yalova'da da yatırımlar yapmıştır. 14.02.2018 tarihinde şirketin bütün telefonlarını aradığım halde ulaşamadım. Acaba elindeki gayrimenkulleri satmak için bu şirketle ortaklık yapmış olabilir mi?

7. Evet Kuveytli bu arkadaş, zamanında Yalovaya da 85mly dolar yatırım yapmışlar.
    YGYO nun elindeki konutları araplara satabilir belki.
    Bu gelişme iyi fakat bu uyuzda tık yok.
    ADNAC ye geri dönmediğime beni pişman etti.

8. ...ç 0.71 neden 1mlyn satış yazdın oraya mo çekecen gtn yiyosa çek

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 568/898 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •