Sayfa 701/898 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    NasıL karaktersiz bir hisse anlamdıM.

Gayet güzeL bir haber geliyor 0,56 biLe geçirmiyorlar...Utanmasalar eksi yapacaklar.

Haber YGYO geliyor, YYAPI daha çok artıyor, YGYO'dan daha istekli ve daha hareketli, farkı açmaya devam ediyor.
    sağlıklı şekilde yükselmesi defansif olmasını sağlar endişe yok istikrarlı gidiyor şuan ... 2018/3 dönemi bilançosu zaten efsane gelecek bu 125.000.000 satış ile illa ki hakkettiği yere gelecek...
    '' Gökkuşağını görmek istiyorsan, yağmura katlanmalısın. ''

2.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    sağlıklı şekilde yükselmesi defansif olmasını sağlar endişe yok istikrarlı gidiyor şuan ... 2018/3 dönemi bilançosu zaten efsane gelecek bu 125.000.000 satış ile illa ki hakkettiği yere gelecek...
    Valla düşerken hiç sağlıklı düşmedi paraşüt gibi 0,39 geldi 1,xx lerden...

Haber YGYO geLdi. YYAPI tavan oldu, bunun neresi sağLıkLı yükseliş ki..?

Güven olmayınca sağLıklı yükselişte olmuyor.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

3. Kobra nerdesinnnnnnnnn

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meşgul gelemez deri değiştiriyor.Şikayet etmişler ceza yedi sanırım. Yine de gelirdi mal kitliycekler almayın sakın diye emin ol. Çöreklenmiş bir yerde av bekliyordur.

5. Tahtayı mahfeden A1 ile Turkısh aynı kademeye alıyor satıyor, düşürüyor çıkartıyorlar.

Gedik'in yan sanayileri mi acaba...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

6. Kazanan ygyo olur dedik ama yyapı daha iyi kazandı.. Gün bitmeden bişi söylenmez gerçi.

Finansman sabah aldıklarını saat iki civarı boşaltıp satıcı tarafına geçmişti, ama tekrar Alıcı tarafına geçmiş durumda..

A1 sabah thyao 'yu agref şortladı. Orada citi ve deutche eline verdi bunun. Böyle olunca agresifçe ygyo şortluyor

ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by mehmetu Yazıyı Oku
    Meşgul gelemez deri değiştiriyor.Şikayet etmişler ceza yedi sanırım. Yine de gelirdi mal kitliycekler almayın sakın diye emin ol. Çöreklenmiş bir yerde av bekliyordur.
    Küfür veya küfür imalı yazısı nedeniyle ben şikayet ettim ilgili şahsı...

Ama pişmanım keşke buralarda yazsaydı %10 un üzerinde işlem gören hissede nasıl bir yorum yapardı merak ediyorum?

Kapanışı %5,77 de ve herkesi tatmin etmeyen bir kapanış oluyor hissenin duruşu ortada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
    Bağlantı Kurulacak Yetkililer
    Hale Çırak
    Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi
    [email protected]
    0 212 709 3534
    Son Beş Bildirim
    5
    Bugün 18:27
    BORSA İSTANBUL A.Ş.BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu / IHLGM, MCTAS, YYAPI
    4
    Bugün 15:00
    BORSA İSTANBUL BISTECH DEVRE KESİCİ UYGULAMASIİşlem Sırası Durdurma Bildirimi / YYAPI
    3
    06.07.18 09:16
    KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMUKamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu / EGCYO, POLHO, YYAPI
    2
    03.07.18 16:57
    KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMUPay Alım Satım Bildirimi / YYAPI
    1
    03.07.18 12:56
    BORSA İSTANBUL BISTECH DEVRE KESİCİ UYGULAMASIİşlem Sırası Durdurma Bildirimi / YYAPI
    Şirketin Önümüzdeki Bir Aylık Hak Kullanımları Şirketten Beklenen İlk Beş Periyodik Bildirim Yıl Bazında Şirket Haberleri
    Beklenen Bildirimler
    Finansal Rapor Tarihleri
    Borsa Günlük Bülteni
    SPK Bülteni
    Gayrimenkul Sertifikaları

BORSA İSTANBUL A.Ş.
    EN
    Gönderim Tarihi
    09.07.2018 18:27:06
    Bildirim Tipi
    DKB
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu
    Özet Bilgi
    Pay Piyasasında Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi
    İlgili Şirketler
    [IHLGM, MCTAS, YYAPI]
    İlgili Fonlar
    []
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, IHLGM.E, MCTAS.E ve YYAPI.E payları 10/07/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 24/07/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

Sayfa 701/898 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •