Sayfa 750/898 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Haberler olumlu. Tarihi dibini yaşıyor hisse. Çok kelepir cesareti olana.
    hayat seni güldürmüyorsa , espiriyi anlamadın demektir...

ayrıca şöyle durumdan bahsediliyor alıntı yapıyorum

Haberlerde lanse edildiği gibi firmanın herhangi bir adliyede konkordato dosyası bulunmamaktadır. Tüm adliyelerde araştırma yaptık, olmadığına dair bilgi aldık. Bu haberlerin çıkarılma nedeninin kat maliklerinin dava ve icra takibi açmasını önleme amaçlı olduğunu düşünüyoruz.
    hayat seni güldürmüyorsa , espiriyi anlamadın demektir...

3. Bu hisse ile ilgili al ya da sat yönünde hiç bir paylaşımda bulunmayınız.

4. cesaret ister artık
    bunda yokum ama almaya da cesaret edemiyorum.
    halbuki geçtiğimiz yıl borsadaki tüm zararımı çıkartmıştı.
    hakkınızda hayırlısı olsun

5.  Alıntı Originally Posted by sertmert Yazıyı Oku
    Engin Yeşilin açıklaması şu şekilde;

Değerli Innovia 4 Daire Sahipleri:

Yesil GYO olarak şu an içinde bulunduğumuz olumsuz durum ile ilgili yaptığımız açıklamalara ek olarak şirketimiz tarafından yürütülen projelerde taşınmaz satışı yapılan tüm daire sahiplerini bilgilendirmek adına aşağıdaki açıklamalarda bulunmaktayım.

Öncelikle içinde bulunduğumuz durumla ilgili şahsi olarak derin üzüntü duyduğumun bilinmesini isterim. Yeşil GYO halka açık bir firmadır ve benim ortaklık payım %27�dir. Ortaklık payımın %27 olmasına rağmen Yeşil GYO�nun tum banka borçları ve diğer taahhütlerine karşılık şahsi gayrimenkullerimin tamamini ipotek ettirmiş ve ayrıca şahsi kefaletimi vermiş vaziyetteyim. Dolayısı ile işlerin kötü gitmesi en fazla beni etkileyen ve tüm mal varlığımı riske atan bir durumdur.

Ancak benim için çok daha önemlisi bizim projemizden daire sahibi olan herkesin dairesini teslim almasıdır. Bu durumda 3 bine yakın insan var ve inanın bunların her biri benim için bir şeref meselesi haline geldi.

Innovia 4�te satışların giderek azalmasi ve durmasina rağmen diğer şirketlerimin gelirlerini ve imkanlarını da sonuna kadar kullanarak 6.000 dairelik bu dev projeyi hız kesmeden tamamlamaya çalıştık. Daire sahiplerinin dairelerine kavuşması için elimizden gelen tüm gayret ve azmi gösterdik, göstermeye devam ediyoruz.

Şimdi mal varlıklarımızı satarak bu projeye kaynak aktarmaya çalışıyoruz, görüştüğümüz gruplar var; fakat daha kesin bir netice alamadık. Bununla birlikte devletimiz yeni bir kararname ile şirketlere ek kaynak verilmesi konusunda �Çerçeve Anlaşma� adı altında bir düzenleme getirdi. Bankalar ve finans kurumları bu anlaşmaya uymak zorunda, dolayısı ile biz de bu yeni düzenlemeden faydalanmak için başvuruda bulunduk.

Yesil GYO sahibi olduğu varliklarin satisi ve sahsima ait varliklarin satisindan elde edilen gelirlerin GYO� ya aktarilarak, Innovia 4�teki kalan daireler satilmasa dahi inşaatlari devam ettirip tamamlanmasini planlıyorum, ve buna calisiyorum.

Innovia Esenyurt projesinde önceki etaplarda 9 bin konut gecikmesiz olarak teslim edildi, son 6 bin konut da teslim edilecektir.

Zamanlama olarak insaatlari tamamlama suresi 18 ay ile 24 ay arasinda olmakla birlikte bu tamamen fonlama ile gerçekleşeceğinden dolayi önemli olan fonu yaratabilmektir.

Onumuzdeki bir yil içerisinde ben bu fonu yaratabileceğimize ve yolumuza devam edebileceğimize inanıyorum. Burada bekleyebilen müşteriler kazancli cikacaklardir, parasini iade almak isteyenlerin odemeleride gecikme faizleri ile hesaplanarak ödenecektir. Her iki yöntem içinde zamana ihtiyacimiz var, ben bu surenin en az 3 ay, en fazla bir yil olacagini ongoruyorum.

Tekrar üzerine basarak ifade etmek istiyorum, bu projede kimse yatırımını kaybetmeyecektir, herkes ya dairesini ya da ödediği parayı fazlasi ile geri alacaktır.

Mağduriyetinizi, sizlerin içinde bulunduğu zor koşulları anlıyor, ancak bizlere olan güveninizi kaybetmemenizi önemle rica ediyorum.

İçinde bulunduğumuz sıkıntılı koşulları en kısa zamanda atlatıp işimize devam edeceğimize olan inancımız tamdır, bu uğurda gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ediyor, sukranlarimi sunuyorum
    Zaman kazanmak başka ne olabilirki ilk açıklama da soğuttu ortamı sonra bam bam bam devam
    Rabbim inşallah elinde olanlara sabır verir ve zararlarını çıkarır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Adi ş.sizler sıfırlayın da sizde kurtulun bizde!...

Gene devre kesti ş.siz hisse, kan emiciler 0,01 mi yapacaksınız ne yapacaksanız yapın zaten battık.

Bizlere yaşattığınız maddi ve manevi zararların kat be kat fazlasını yaşamanızı diliyorum. Allah büyüktür. Elbet hesap soracaktır.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7. Gedik barajı dayadı

8. Sildi emirleri danışıklı

Sayfa 750/898 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz