Sayfa 778/898 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

yanıltmak istemem ama yyapı 0,32 den alayım dedim 0,34 oldu sanki yeşile dönecek gibi durum matriks olmayınca okan abi iş çok zor
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    1 aylık maaşım gitti( kar'dan zarar) kzıyorum kendime kar'da isen sat ama satınca da en az %500 yapıyor bekleyince de düşüyor bu yönde nasibim hep böyle ben de alıştım
    dostum bu tip patron kağıtları böyledir.1 sene beklersin belki %500 zarar edersin 1 haftada bir bakmışsın kar a geçmişsin.işte bu trene nerde bineceğini bilmekle alakalı.alayımız 1-0,80-0,70-0,55-0,45 lerden maliyetlendik hep döner diye.ama kağıt 0,80 lerdeyken bile patron mal satıyor ve hedef 0,20 li rakamlar deyince umursamadık.ve bekledik.beklersen sıkıntı yok eninde sonunda yükselir ama ya bekleyemeyip de satarsan ...işte o zaman yazık oluyor.tam 1 senedir kağıtta hareketsiz bulunuyorum ve elimden geldiği kadar maliyet düşürmeye çalışıyorum 0,20 li lerde iken mermi kalmadığı için alamadım ama alsaydım 1 yıllık zararımı bugün sonlandırabilirdim...herşeyden önemlisi naspite yoksa yapacak bir şey yok...hayırlısı ne ise o olsun.

3. Amaçlarından biri de yyapıyı ygyo nun önüne geçirmekmiş amaçlarına ulaştılar diğer amaçları yyapıyı brüte sokmak gibi duruyor ayrıca bugün artıya geçerse iyi günler bizi bekliyor denebilir beni korkutan aşırı satış yiyip düşüş yapması burdaki amaç da yyapıyı da ani harektlerde bulundurup brüte sokmak büyük sokmak YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bazılarımız bilmiyor olabilir,küçük bir hatırlatma yapayım, brutte olan yeşil ve ygyo. Yyapi brutte değil.ayrica bugunki düşüşün nedeni kalkınma ile uzaktan yakından alakası yok.bence 1 haftada 0.20 den 0.44 e gelen bir hisse de böyle bir hareketin olması normaldir.ygyo ve yyapi da hareketin başlaması tamamen yeşil in yükselmesi ile ilgilidir.bu nedenle klnma ya değil yeşil e bakmalıyız.umarim yeşil tabanı bozarda yolumuza bakarız.ytd

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yyapı da brüte girerse söylenecek tek şey var oparasyon büyük ve mayınları yani günlükçüleri temzileyip operasyona tam gaz devam edecekler demektir.arada sert asansörler ile cesaret kırıp mal toplama yapabilirler....ekran başında olanlara allah kolaylık versin panik -hata yapabilirsiniz dikkat edin ...

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    yanıltmak istemem ama yyapı 0,32 den alayım dedim 0,34 oldu sanki yeşile dönecek gibi durum matriks olmayınca okan abi iş çok zor
    0,31 ve 0,32 den yyapı'da 12M fazla alış olmuş. Bu ivme devam ederse dediğin olur ve İnşallahta olur.

Sevindirici taraf ise iki hisse de de tavan kademesini saymaz isek taban olurken hacimli taban olmadı. İnşallah 2.seans toparlarız ve düzeltme yaptik diyerek yola devam ederiz.

Ama ne olursa olsun, adice düşse de, çıkışların sağlam olması için OLUMLU HABERLER ŞART!!!

Matriks olan arkadaş **** paylaşsa da bizde izlesek.

Zaten olurda klkma taban bozar o zaman sağlar kitlerler.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    yyapı da brüte girerse söylenecek tek şey var oparasyon büyük ve mayınları yani günlükçüleri temzileyip operasyona tam gaz devam edecekler demektir.arada sert asansörler ile cesaret kırıp mal toplama yapabilirler....ekran başında olanlara allah kolaylık versin panik -hata yapabilirsiniz dikkat edin ...
    Bu SPK denen KY düşmanı hisse 1,xx'lerde iken neden brüt takasa sokmadı: Niye 0,20'lere kadar düşerken hiç bir yaptırım vb uygulamadı.

İnanın tepe ile düştüğü yere bakıyorum 1,xx'den alan KY yani bizlerin zararı çıkması için % 500 gitmesi gerekiyor. Bu nasıL bir düşüş nasıl bir soyma operasyonu!!!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

amacım karşılaştırmak değil ama klnma 5,60-9,00 arası çok gel-git yaptı yyapı başı çekiyor bu gerçek yyapı dün 0,30-0,34 ve bugün 0,36-0,43 gaplarını aldı bekleyip göreceğiz
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 778/898 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •