Sayfa 783/898 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. sonn 1 saate kadar bi cacık olmaz...ama kapanış rakamı önemli.hayırlısı olsun ne diim.

2. Brüt takasta satılan paylar kaç gün sonra hesaba geçiyor?Dün t+2 de gözüküyordu bugün görülmüyor

3.  Alıntı Originally Posted by BLUEPEARL Yazıyı Oku
    Brüt takasta satılan paylar kaç gün sonra hesaba geçiyor?Dün t+2 de gözüküyordu bugün görülmüyor
    2 gün sonra nakite geçer ..aynı gün al sat yapamassın.

4. Nasipten öteye yer yok 0.43 tavanda popom kalktı .Ekranı kapatip dışarı çıktım .O çıkış tabandi sonra 0.40 giderken serbest sattım 0.37 den gitti.bir daha böyle kağıda girmem

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. yeşil gyo ya cuma düşen değerleme raporuna göre tüm gayrimenkuller halkbanka ipoteklenmiş, karşılığında milyarlarca kredi çekilmiş halkbanktan. peki bu paralar nerede? kamilin yurtdışına kaçması yakındır. bana inanmayan kapa düşen son 5 haberdeki değerleme raporlarından gayrimenkulun değerini ve karşışığında halkbanktan ne kadar kredi alındığını okuyabilir. kör cahil borsa oynamayın. okursanız kafanız acımaz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Nurikinay kardeş yorumun var mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by shalling Yazıyı Oku
    Nurikinay kardeş yorumun var mı ?
    32 üzerinde kalabilirse onay alıyor diyebilirim ama 32 altı için ikili dip oluşabilir yani 26 altına sarkabilir.tabii teknik işlerse.malum patron kağıdındayız ve her an her şey olabilir....temkinli olmakta fayda var.tabandan tavana tavandan tabana gördük ...ama 32 civarı bir destek sözkonusu ve orada tutunmaya çalışıyor.sanırım bir müddet 30-35 bandını ziyaret edecek gib...bu sadece yorumdur arkadaşlar ben böyle görüyorum başka bakış açısı farklı yorum yapabilir saygı duyarım.inşallah güzel olurda herkes zararını telafi eder.

8. Teşekkürler kardeşim

Sayfa 783/898 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •