Sayfa 796/898 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. NE OLDU ELİMİZDE PATLADIMI

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nerede karaktersiz hisse var bize denk gelir, İstanbuL Tower 205 yatırımı var diye girdik, girmez olaydım.

Merkez Ofis: 0212 709 37 45 şirkete bu telefondan ulaşmaya çalısıyorum açan yok...!!!

Yatırımcı İlişkileri Bölümü veya Bağlantı Kurulacak Şirket Yetkilileri
    Hale Çırak
    Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi
    24/04/2018
    0 212 709 3534
    [email protected]

Bu kişinin direkt telefonunu arıyorum yine açan yoq. Kaç aydır ulaşamıyorum. Adamlar bir tane sekreterde mi bırakmadı acaba

İletişime geçen yada bilgisi olan varsa yazabilirse sevinirim.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

3. Facebook innovia 4 gruplarında bazı açıklamalara ait kayıtlar var ama daha şirket açıklama yapmadı. Aq kamil çık açıkla konuş

4.  Alıntı Originally Posted by shalling Yazıyı Oku
    Facebook innovia 4 gruplarında bazı açıklamalara ait kayıtlar var ama daha şirket açıklama yapmadı. Aq kamil çık açıkla konuş
    Olumlu mu? Açıklanan kayıtlar, ben şirketi arıyorum açan yok.

FinansaL yapılanma için başvuruda bulunalı 3 ay oldu hala bir somut adım veya açıklama yok. SPK uyarı verdi, uyarının üstüne ne bir açıklama var ne başka bir olumlu haber...?

Hayır, İstanbuL Tower 205 gibi değerli bir kuLe'yi gözümLe görmesem diyeceğim gibi, sandalye şirketi, Keza, İnnovia projesi de aynı devasa büyüklükte...Lafa gelince BORÇLARIMIN 5 KATI ŞAHSİ MENKUL'UM VAR DİYEN KAMİL ENGİN YEŞİL o zaman hem Evleri teslim et hemde borsa da ki KY mağdur etmekten vazgeç.

İflas davaları/Fesih davaları sanırım bu hissede de artık sık sık konuşulmaya ve davalar açılmaya devam edilecek. Kimse hakkı ile iş yapma peşinde değiL herkes KY soyarak, dolandırarak vurgun peşinde, bizleri Rabb'im kurtarsın, hepimizin yar e yardımcısı olsun.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

5. Dr Okan kardeşim açıklamalar Engin’in evlere başlaması için ek para istiyor, takas teklifleri yapacakmış. Yakın zamanda internet sitesinde bir link olacakmış bugüne kadar ev alanlar ne ödeme yapmış, daha ne kadar yapacakmış vs vs link olacakmış.

6. 3 sayfalık bir ön bilgilendirme gibi birşey

7. Sebgili Dostlar biraz didaktik olacak ama ben sizlere Ayi piyasasindan ne anladigimi paylasayim. Ayilar alabaliklari bekler ve dagin o yuksekligine geldiklerine zaman ki gelmek zorundadirlar paylarina duseni alirlar. Bunlari ben zamaninda iyi yoldum bunlardan kastim ulkemizdeki yapilanma ve sozumona piyasa yapicilaridir. Yillarca surundurduler, ama benim bekledigim setler geri kacmalarina ragmen de payima duseni aldim. 2017 hareketlerinden bahsediyorum. Bizim memlekette bir soz vardir got islanmadan balik tutulmaz detler. Sevgili nihat genc de bizde got e got derler derdi. Affiniza siginarak bunu aylarin nehirde beklemesine bagliyacagim.kendi adima demem o ki beklemek gerek. Bairaz da tayfun taliboglu kattim.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yani KY nin ayi piyasasi bu kadardir.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 796/898 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •