Sayfa 797/898 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Grafikten gördüğüm kadarıyla günlükte rsi diplerde. Burdan bir tepki verse düşen 33ü kırsa ne güzel olur aq ya 😃ytd siz bana uymayın 65bin zararla bekliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by shalling Yazıyı Oku
    Grafikten gördüğüm kadarıyla günlükte rsi diplerde. Burdan bir tepki verse düşen 33ü kırsa ne güzel olur aq ya ytd siz bana uymayın 65bin zararla bekliyorum
    Zararınız çokmuş allah sabır versin

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sağolsın kardeş acemiliğimize geldi. Stop yapmadık 66 dam. Ha döner ha döner derken girdikçe girdi

4. Arkadaşlar takas var mı? Kim aldı tavana giderken ?

5. İnşallah geçen sefer ki gibi çıkar ama geri gelmez.

Tabi bu çıkışı desteklemek için şirketten olumlu haberler gelmesi gerekir en olumlu haberde daha önce bahsetmiş olduğum aşağıdaki haber/haberlerdir. Umarım en kısa sürede şirket gerekli ve olumlu haberleri gönderir, çıkış eğer ki suni değil ise destekli çıkarız.

Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Bunlar'dan hala bir haber yok mu?

Tabi birde şirketin uyarılması haberine karşı şirketten hiç bir haber yada açıklama gelmemesi de şaşırtıcı!!!

Tavan'da kaç lot var acaba!!!
    Finans kurumları ile Çerçeve Anlaşma imzalama durumu ve borçları yeniden yapılandırma ve bununla birlikte başta İnnovia 4 İnşaatına yeniden başlama haber/haberleri gelmeyecek mi?

Yukarıdaki haber ve/veya haberler gelmedikçe burada sürünmeye devam ederiz.

Hükümetten de İnşallah Otomotiv sektörüne yapılan ÖTV, KDV İndirimi haberi gibi SEKTÖRÜ CANLANDIRACAK ve sektörde ki stokları bitiren gzl ve olumlu haber ve adımlar gelir.

İnşaat sektörü kolları ile birlikte çok sektöre kök olan bir sektördür, bu dönemde yapacağın teşviklerle bu sektörü ve yan sektörleri de canlandırısıN.

İnşallah beklediğimiz, olumlu haberler, hem şirketten hemde Devlet'in yağacağı teşviklerden gelir.

Syg.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

6. Takas var mı arkadaşlar ?

Alıntı Originally Posted by shalling Yazıyı Oku
    Grafikten gördüğüm kadarıyla günlükte rsi diplerde. Burdan bir tepki verse düşen 33ü kırsa ne güzel olur aq ya ��ytd siz bana uymayın 65bin zararla bekliyorum
    Hocam kıramadı 0.33 ü. ne olur şimdi?

Sayfa 797/898 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •