Sayfa 824/898 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    54 maliyetle 59dan ayrildim. kisa vadede yeterli geldi. herkese bol sans dostlar
    56dan kisa da onay aldigi icin 57den yeniden maliyetlendim. bakalim nolacak bayrak dikmeyen tek gyo. bu gun 57 uzeri kapatabilirse trende bayrak ister grafigi. tabi sahibininde niyeti varsa eger. yoksada yilin ilk ceyregine ygyo ile gircem bakalim. avgyo bekliyordum fakat hateket yapti ygyo ya kaldik yaklasik iki haftadir ygyo takibinde gyo lar cosarken bunun patronu baskiliyor mal satma niyeti olsa simdiye köpürtüp krslu fiyatlardan musteri cekerdi daha yuksekten. hala ky. suzme pesinde diye algiladim kendimce...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    56dan kisa da onay aldigi icin 57den yeniden maliyetlendim. bakalim nolacak bayrak dikmeyen tek gyo. bu gun 57 uzeri kapatabilirse trende bayrak ister grafigi. tabi sahibininde niyeti varsa eger. yoksada yilin ilk ceyregine ygyo ile gircem bakalim. avgyo bekliyordum fakat hateket yapti ygyo ya kaldik yaklasik iki haftadir ygyo takibinde gyo lar cosarken bunun patronu baskiliyor mal satma niyeti olsa simdiye köpürtüp krslu fiyatlardan musteri cekerdi daha yuksekten. hala ky. suzme pesinde diye algiladim kendimce...
    Bu bayrak direginin boyu ne kadar olacak acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Bu bayrak direginin boyu ne kadar olacak acaba?
    bana göre en uzun 7x/8x arası kısa 6x...bakalim niyet ne...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. 1.xx ları görmeden senden vedalaşmayacağım. 2 yıllık birlikteliğimiz umarım en kısa sürede aon bulur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. 25 aralık verisi: yabancı 13m lot, para çıkışı 270bin tl, açık hacim 500bin tl...

Sayfa 824/898 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •