Sayfa 825/898 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bu arada arkadaşlar güncel genel takas saklama tablosu olan varsa yapıştırabilir mi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu arada arkadaşlar güncel genel takas saklama tablosu olan varsa yapıştırabilir mi...
    Yyapi için ne dersin edi budu misali birlikte hareket ederler ama teknik ne der yapı için?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Yyapi için ne dersin edi budu misali birlikte hareket ederler ama teknik ne der yapı için?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ustad disardayim pc yanimda olunca bir bakayim.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. O kadar hacim 0.61 gör 0.57 den işlem gör her kademeyi direnç gibi kullanıyor isteseler buralar hikaye.

5. Hayırdır arkadaşlar YGYO borsadan çıkıyormu. “Ayrılma hakkı kullanımı†gibi haberler önceki günlerde kapa düşmüş

6. dün 60dan 57 maliyetli kağıtları çok fazla patinaj yaptığı çıktım desteğe gelirse tekrar alma niyetliyim...bist in köpürmüş olması ocak ayı ilk 15 günde bir düzeltme olmasını gerektiriyor ama olurmu olmazmı yaşayıp göreceğiz...malesef alsatçı olmak zorunda kalıyoruz bu testere ortamında...

Son düzenleme : illim; 27-12-2019 saat: 08:50.

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu grafik bu gün içinde aktifliğini koruyor...dün yeşil yapıyı soran bir arkadaş vardı grafiğine baktım ygyo ile aynı görünüyor ondan yeni bir grafiğe gerek duymadım...yani iki kağıda aynı anda sahip olmak çok mantıklı değil gibi aynı fiyat ve teknik temel verilere sahip görünüyor ikisinden biri yeterli gibi...

8. bistte bir çok kağıdın kısa vadeli grafikleri doyma egiliminde, bir düzeltmeyle daha hoş yerler görülebilir fakat çoğu kağıt düzeltmesiz ivmeleniyor gibi...buda tehlike işareti dikkatli olmakta fayda var fakat mevsimsellik açısından mart sonuna kadar bist ve kağıtlarda istisnalar haric bir miktar düzeltme sonrasında iştah sürebilir...fakat nisandan sonra tehlike çanları ve piyasanın negatifi görme egilimi artacaktır...

negatifdte 55-52-44 destekler...pozitifte 62 geçilirse 74 hedef, köpürürse 88...

Sayfa 825/898 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •