Sayfa 827/898 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ayrıca genel kurul iptal edilmedi çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi ,ikinci genel kurulda çoğunluk aranmaz yapılır bilgin olsun

2.  Alıntı Originally Posted by pazarcı Yazıyı Oku
    Genel kurulun iptal edilebilmesi için önce toplanması gerek yani bu kadarinida bilmiyorsan borsada ne işin var
     Alıntı Originally Posted by pazarcı Yazıyı Oku
    bu hafta veya en geç bu ay sonuna kadar innovia 4 insaatının baslaması için bir firma ile anlaştıklarının haberini kap ta yayınlayacaklarını söylediler genel kurulda

Evet, bende onu diyorum toplanmayan genel kuruldan nasıl haber cıkıyor peki ?

ikincisi ben de zaten ertelendi yazdım.
    Son düzenleme : ramiz; 02-01-2020 saat: 02:00.

3. Kardeş kap açıklamasında toplantı tutanağını okumadinmi bak orda katılanlar listesi var yani genel kurul toplanıp erteleniyor sen hiç bir genel kurula katılmamış sin Ramiz belli orda mutlaka şirketin yetkili ismi olur merak ettiğin sorular varsa sorarsın iyi veya kötü cevabını alırsın borsa da işlem yapacaksan bu tür konularida aç kitabindan öğren veya yazık etme kendine

4. Bu çok güzel bir haber. Doğruluk oranı nedir başkan bu bilgilerin
    bu hafta veya en geç bu ay sonuna kadar innovia 4 insaatının baslaması için bir firma ile anlaştıklarının haberini kap ta yayınlayacaklarını söylediler genel kurulda

5. Başkan bu beklentilerle hisselerin normalde 1'in üzerine atması gerekmez miydi. Bir yanlışlık yok değil mi
    istanbul tower satışıda zaten bitmiş arsa sahibi ile olan bir kaç küçük pürüz halledilince açıklanacak dediler genel kurulda .gelemeyen arkadaşlar bilgilensin diye paylaşıyorum

6. aylık grafik...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. hiç bir bilgi kap ta açıklanmadan netleşmez benim yazdıklarım şirket yetkililerin soru cevap kısmında söyledikleri beklenti hisse fiyatına nasıl yansır onu kimse bilemez,artık hayırlısı olsun

8. Bu tür söylentiler genelde mal yedirme amaçlı servis edilir ama, yabancı alımları söylentiyi destekliyor
    hiç bir bilgi kap ta açıklanmadan netleşmez benim yazdıklarım şirket yetkililerin soru cevap kısmında söyledikleri beklenti hisse fiyatına nasıl yansır onu kimse bilemez,artık hayırlısı olsun

Sayfa 827/898 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •