Sayfa 829/898 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 0.65 den girdim 1.20 den çıkmayı düşünüyorum. 2 yıl önce 54 aldım 25 kuruş tan çıktım benim Engin yesil bey alacağım var. inş zararımı Çıkarmaya çalışacağım. Tekrar 0.65 girdim 1.20 inş çıkarım. Herkese bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by pazarcı Yazıyı Oku
    bu hafta veya en geç bu ay sonuna kadar innovia 4 insaatının baslaması için bir firma ile anlaştıklarının haberini kap ta yayınlayacaklarını söylediler genel kurulda
    nerden uyduruyorsun milleti yanlış bilgi veriyorsunuz. Hiçmi ölümden korkunuz yok..

3. ygyo müdürü konuşması üç vardiya olarak çalışıyoruz diye konuşması var. İN nova 4 inş çok yakında aćiklama yapacağız diyorlar interkekten araştırın ygyo onu açılmıştır. Tower 205 Çinlilerin beklentisi vardır imzalar atilmamistir. buda bir beklentisi. Dua edelim bir an önce yükselişe gecsin

4.  Alıntı Originally Posted by namik.yagci Yazıyı Oku
    ygyo müdürü konuşması üç vardiya olarak çalışıyoruz diye konuşması var. İN nova 4 inş çok yakında aćiklama yapacağız diyorlar interkekten araştırın ygyo onu açılmıştır. Tower 205 Çinlilerin beklentisi vardır imzalar atilmamistir. buda bir beklentisi. Dua edelim bir an önce yükselişe gecsin
    Nerede konuşması var..Link atında görelim..innova 4 başlasalar derhal kap açıklaması gerekir... İnsanları yanlış yönlendirme yapmayın... Bizde aldık bekliyoruz..

5. Genel kurul toplantısında hayırlı haberler bekliyorum. Birincisi innova 4 bir an önce inşaata başlama tarihinin verilmesi İkincisi Çinlilerle kule anlaşması
    Üçüncüsü 2020 yılı Gayrımenkul yılı olacak inşallah sebebi faizlerin düşmesi tüm maddi varlığımı ygyo yatırdım. O.65 den girdim bir an önce yükselmesi için dua edeceğim. Bu hissede geçmis yıllarda zarar etmiştim. bu sefer inşallah kazanırım. Fiat bakımından en düşük hissedir. Kimseye al yada sat tavsiyesi yapmıyorum. Herkes kendi karar versin. Bu hisse geçmiş yıllarda 2 tl görmüş hissedir. hedefim 1.20 tl bir daha yazmayacağım bu sayfaları takip edeceğim. Herkese bol kazançlar diliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by pazarcı Yazıyı Oku
    bu hafta veya en geç bu ay sonuna kadar innovia 4 insaatının baslaması için bir firma ile anlaştıklarının haberini kap ta yayınlayacaklarını söylediler genel kurulda
    25-09-2019, 09:52
    Konu: YYAPI - Yeşil Yapı
    pazarcıCevaplar
    innovia 4 konutlarının tamamlanması yakında...
    innovia 4 konutlarının tamamlanması yakında başlayacak söylentileri var bir şirketle anlaşma sağlanmış deniliyor ,yakında KAP a haber düşer

devamlı aynı şeyleri söylüyorsunuz umarım spk hakkınızda işlem yapmaz.....

7. arkadaşlar ileri geri konuşmayın klavyenın arkasından ben size gk de yönetim kurulu başkasının soru cevap kısmında söylediklrini paylaştım insanlık namına sizde gelin sorun ,söylediklerimide ciddiye almayın dedim kap açıklaması gelene kadar gerisi size kalmış ,yok uyduruyon falan ne ayak toplantı tutanaklarında adımızda oyumuzda var ,lutfen seviyeye dikkat edelim

Sayfa 829/898 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •