Special Days Image
Sayfa 835/898 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Dostum bi yyapi baksana grafige teknik ne der acaba

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Dostum bi yyapi baksana grafige teknik ne der acaba

ustad suan pc basinda degilim ama zamansallikta sıkışıyor yakinda 74 uzeri kanali denetebilir...obur hafta kredili islem tedbir karari sona eriyor yyapinin ve genel kurullarda var bilindigi gibi...diger yandan subatla birlikte bilancolar fiyatlanmaya baskayacak...bist i etkileyen ic yada dis siradisi bir haber akisi olmadigi takdirde fiyatlama sureci devam edebilir...yesillere ozel sorunlarda doga kolejindeki gibi bir sekilde sonuca ulasirsa bu tur haber akislarida fiyatlamanin cabasi olacaktir...67ler kisada destek goruntusunde yyapi icin...ygyo icinde 63 destek kisada, guclu destek 56 civari...ygyo ve yyapi 74 uzeri 88 denemesi potansiyeli olusur...bakalim suan tahtalari dinlendiriyorlar...volativite azalip yataya sardigi surece bir ust kanal icin bayrak hareketi olasiligi artacaktir...

şuan her iki tahtada satanin malina talipler...tabi miciniz yiyosa aladabilirsiniz diyorlar...baskiyla toplama sureci isliyor gibi...yukselis evresinde alan yabanci satis yapmadi...bir sure gectikten sonra patronda acik alim yaparmi bilemedim...bildigim tek fercek bir tahtada ensallerine gore bilincli baski ve belirsizlik sureci devam ettiriliyorsa daha toplama evresi suruyor izlenimi olusuyor benim icin...henuz tahtalarin kici basi gunluk %5/%10 arasi eksi arti oynamiyor o gunlerde hacimle birlikte volativite arttikginda el surmemek korkmak gerek...suan alima da satimada firsat sunuyor...yani kulucka modu...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad suan pc basinda degilim ama zamansallikta sıkışıyor yakinda 74 uzeri kanali denetebilir...obur hafta kredili islem tedbir karari sona eriyor yyapinin ve genel kurullarda var bilindigi gibi...diger yandan subatla birlikte bilancolar fiyatlanmaya baskayacak...bist i etkileyen ic yada dis siradisi bir haber akisi olmadigi takdirde fiyatlama sureci devam edebilir...yesillere ozel sorunlarda doga kolejindeki gibi bir sekilde sonuca ulasirsa bu tur haber akislarida fiyatlamanin cabasi olacaktir...67ler kisada destek goruntusunde yyapi icin...ygyo icinde 63 destek kisada, guclu destek 56 civari...ygyo ve yyapi 74 uzeri 88 denemesi potansiyeli olusur...bakalim suan tahtalari dinlendiriyorlar...volativite azalip yataya sardigi surece bir ust kanal icin bayrak hareketi olasiligi artacaktir...

şuan her iki tahtada satanin malina talipler...tabi miciniz yiyosa aladabilirsiniz diyorlar...baskiyla toplama sureci isliyor gibi...yukselis evresinde alan yabanci satis yapmadi...bir sure gectikten sonra patronda acik alim yaparmi bilemedim...
    Teşekkür ederim degerli yorumunuz için..

5.  Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim degerli yorumunuz için..

rica ederim umarim beklentilerimiz olur...mart 15e kadar beklentiye girmekte sorun yok...marttan sonrasi mevsimsellikte dikkat edilmesi gereken gunler...simdilik takibe devam...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. yyapı nın günlük grafiği de böyle görünüyor...bunun grafik bizimkine göre daha iyi çizilmiş...yyapı ile ygyo arasında temel analiz bakımızdan farklar var yyapının bilanço kötü ygyo nun bilanço iyi....bu bilanço farkı yyapıda ky. ilgisini azalttığı için ky. oranı daha azdır...ygyo nın bilanço daha umut vadedici olduğundan ky. agırlığı daha fazla olsa gerek...muhtemelen yyapı harekette öne geçince içindeki ky ygyo ile değiştirmiştir tahtasını...bu nedenle ygyo da baskı daha çok gibi...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 835/898 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •