Special Days Image
Sayfa 836/898 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ygyo da kamil efendinin satacağı çok lot var ama yyapida mali yok halka açıklık oranı yüksek....ytd

2. temel gorubtudeki kar zarar disindaki diger farklar ise;

yyapi özkaynaklari 350m civari; toplam kaynaklar 550m civari gecmis yil birikmis toplam zarari 177m. pd si 0.48 topkam yukumlulukler 170m civari...

ygyo nun ozkaynaklari 155m civari; toplam kaynaklari 2.3milyar civari; gecmis yil birikmis zarari 120m ve pd si 1.00 toplam yukumlulukker 2.2milyar civari...

karsilastirmali analizde yyapi ya gore ygyo nun ozkaynaklarinda yari yariya azalma soz konusu gibi bu pd ye yansimis...ikisininde bilancoda zorlanma mevcut fakst yyapinin ince detayi bir tık daha iyi gibi...

ginede bunlarin beli dogrultmasi icin once 1tl ye ivmelenip oralarda bedelli surecine girmesi lazim...yoksa bu bilancilarin temizlenmesi zaman alir....gibi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. tahtada bu gün kendileri top cevirmis gibi fazla ky. bulasmamis...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. sabah şoku....grafikmi ayarliyor mal degisimimi cikar kokusu...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    sabah şoku....grafikmi ayarliyor mal degisimimi cikar kokusu...

tacirler birilerinin kucagina mal kusmus net olarak...neyse en azindan grafik biraz rahatladi duzeltme yapti kendi capinda...bilancoya kadar burdayiz bakalim...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    tahtada bu gün kendileri top cevirmis gibi fazla ky. bulasmamis...

verdiginiz bilgiler icin tşk

8. [QUOTE=illim;4078708]tacirler birilerinin kucagina mal kusmus net olarak...neyse en azindan grafik biraz rahatladi duzeltme yapti kendi capinda...bilancoya kadar burdayiz bakalim...

Sayın illim beklemekten çok yorulduk gerçekten.Sngyo ile aynıydı hemen hemen sinpaş 1.6 lara gitti bu hala 1 lere bile yaklaşamdı.Maliyet 1 tl benim.Çıkarmı bilmiyorum ama umudum tükenmeye başladı.Para pul oldu gitti yıllardır...

Sayfa 836/898 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •