Sayfa 840/898 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. aralik 18den bu yana ilk kez sistem AL sinyali verdi günlükte...tuzak olma ihtimali de var elbet...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    aralik 18den bu yana ilk kez sistem AL sinyali verdi günlükte...tuzak olma ihtimali de var elbet...

Sayın illim sizce 0.68 i kırarmıyız yarın.Çok patinaj yaptırdılar burada ama sanki yukarı gitme niyeti var gibi duruyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku
    Sayın illim sizce 0.68 i kırarmıyız yarın.Çok patinaj yaptırdılar burada ama sanki yukarı gitme niyeti var gibi duruyor.
    ustad kalici olurmu bilmiyorum ama kiracak gibi...

bu gun nihayet acik islem hacmi azalmis...yabanci orani kimil kimilda olsa artiyor...en azindan satmiyorlar suan icin...yarin gk hareketi olacak gibi bir nebze...bakalim izleyip gorecegiz gerisini...ufak miktar para giriside olmus gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. patron gk öncesi el atmış gibi...

5. 62 den aldiklarimi bu gun 71den verdim...patinajina destek olayim...umarim yukardan maliyetliler icin makasi acmasina yardimci olur...herkese bol sans dilerim dostlar...bu gun hareketli olacak...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    62 den aldiklarimi bu gun 71den verdim...patinajina destek olayim...umarim yukardan maliyetliler icin makasi acmasina yardimci olur...herkese bol sans dilerim dostlar...bu gun hareketli olacak...

Akıllı adamsın vesselam.
    Ben HLGYO da bundan fazla bir çıkış yakaladım, dün çıkamadım. Çıksaydım belki buradan da bir 3-5 krş kar ederdim.
    Kısmet.
    Bu hisse böyledir.
    1 kademesi iyi kazandırır.
    Patrona dikkat edin. Aldığını satarsa epey düşebilir.
    Bol kazançlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku

Akıllı adamsın vesselam.
    Ben HLGYO da bundan fazla bir çıkış yakaladım, dün çıkamadım. Çıksaydım belki buradan da bir 3-5 krş kar ederdim.
    Kısmet.
    Bu hisse böyledir.
    1 kademesi iyi kazandırır.
    Patrona dikkat edin. Aldığını satarsa epey düşebilir.
    Bol kazançlar.
    ustad spekulatif hisse az cok tarzlari benziyor hepsinin kemik olduk ;) ...tskler sanada bol kazanclar...

ülen yapıştır şunu tavana 32 den başlayan yolculuğu 1.30 da bitirelim

ytd

Sayfa 840/898 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •