Sayfa 841/898 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. beklendigi uzere gk. patronun istedigi gibi sonuclanmis...bundan sonra kapta satis ve sonuc islemlerinin takibi yapilacaktir ilerde...diger beklentide bilancolar...şuan icin -ecek -acaklar kismi kaat ustunde tamam artik gerisi somut icraata kalmis...icraat oldukca fiyata yansir orta vadede...kisa vade de ne olur malda degilim ama takipteyim...

yarin sanki yeni bir bilgiymis gibi sosyal medyada 111m a yer satildi diye yaygara koparanlar olabilir dikkat edin yeni girecekler acikci malini kucaga almayin eskiler zaten bilir neyapacagini... zaten bu gk. da onay alacagi bilinen bir madde idi bu...diger yandan eriyen ozsermayedeki gedigi kapatmak icin o satis parasi kullanilabilir...bundan sonraki asil izlenecek veri towers satisi, borclarin durumu, duran yada baslanmayan insaatlerin durumu ve onumuzdeki bilanco verisi...artik gk. geride kaldi bu gun kucukte olsa kisa grafikte bayrak dikti ilgiyi baski ile dagitabilir bir sure ama orta vadede pozitif olur gibi...ben kisaci oldugum icin kisa grafikte biraz baski kollayacagim..

herkese bol sans..

gecmis yil zararlari toplami eklenen 36m. la beraber 170m olmus bu arada...2019 bilanco kaarini da bu zarar yer gibi...olsun 2019 kari ginede gelecek icin olumlu sinyal niteligi tasiyabilir benim beklentim 60m. civari 2019 kaari...bakalim ne cikacak bilanco....

Son düzenleme : illim; 28-01-2020 saat: 18:45.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    beklendigi uzere gk. patronun istedigi gibi sonuclanmis...bundan sonra kapta satis ve sonuc islemlerinin takibi yapilacaktir ilerde...diger beklentide bilancolar...şuan icin -ecek -acaklar kismi kaat ustunde tamam artik gerisi somut icraata kalmis...icraat oldukca fiyata yansir orta vadede...kisa vade de ne olur malda degilim ama takipteyim...

yarin sanki yeni bir bilgiymis gibi sosyal medyada 111m a yer satildi diye yaygara koparanlar olabilir dikkat edin yeni girecekler acikci malini kucaga almayin eskiler zaten bilir neyapacagini... zaten bu gk. da onay alacagi bilinen bir madde idi bu...diger yandan eriyen ozsermayedeki gedigi kapatmak icin o satis parasi kullanilabilir...bundan sonraki asil izlenecek veri towers satisi, borclarin durumu, duran yada baslanmayan insaatlerin durumu ve onumuzdeki bilanco verisi...artik gk. geride kaldi bu gun kucukte olsa kisa grafikte bayrak dikti ilgiyi baski ile dagitabilir bir sure ama orta vadede pozitif olur gibi...ben kisaci oldugum icin kisa grafikte biraz baski kollayacagim..

herkese bol sans..

gecmis yil zararlari toplami eklenen 36m. la beraber 170m olmus bu arada...2019 bilanco kaarini da bu zarar yer gibi...olsun 2019 kari ginede gelecek icin olumlu sinyal niteligi tasiyabilir benim beklentim 60m. civari 2019 kaari...bakalim ne cikacak bilanco....

Sayın İllim bugün yapılan genel kurul sonucu alınan kararlar ümit verici duruyor.Sizce 1 li rakamları görürmüyüz yakın zamanda?İyi akşamlar

4.  Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku
    Sayın İllim bugün yapılan genel kurul sonucu alınan kararlar ümit verici duruyor.Sizce 1 li rakamları görürmüyüz yakın zamanda?İyi akşamlar
    üstad bugun alinan kararlar zaten nisab aranmayan bir gk. icin patronun yeter miktarda yan yada direkt lotuyla alabilecegi nitelikteydi yani zaten normalite bu gun gk.daki kararlarin gecmesi idi...misal 111m. luk satis icin ayrilma bedi 30krs tahta 70krs yani zaten kimse hayir demez ayrilan tahtadan ayrilmistir...yani gk. formaliteydi sonuc belliydi bu nedenle fiyat spekulasyonu sinirli oldu...yarin devami gelirmi bilmem lakin bilanco verisine kadar baski secenegine devam da mumkun...bakalim ne olacak...kisa vade belirsiz saman alevi hareketlere gebe lakin orta vade olumlu...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. acik islem %10....para cikisi 350bin civari...yabanci da ufak artisa devam...

6. Uyuz Eşek uyanıyor mu acaba (YGYO) benim gibi maliyeti 1 ve üzeri olanlara biraz göz kırpıyor gibi
    Teknikçi Arkadaşlar direnç noktalarını yazabilirmi

7.  Alıntı Originally Posted by luletasi Yazıyı Oku
    Uyuz Eşek uyanıyor mu acaba (YGYO) benim gibi maliyeti 1 ve üzeri olanlara biraz göz kırpıyor gibi
    Teknikçi Arkadaşlar direnç noktalarını yazabilirmi
    Bende sizin gib maliyeti 1 lerde olanlardanım.Epeydir bekliyoruz.Umarım bu çıkış 1 lerin üzerine giden yolun habercisidir.

8.  Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku
    Bende sizin gib maliyeti 1 lerde olanlardanım.Epeydir bekliyoruz.Umarım bu çıkış 1 lerin üzerine giden yolun habercisidir.
    Bugünkü hareketten sonra tekrar Çile Bülbülüm Çile diyecek gibiyiz
    Bir Türlü sıçrama yapamıyoruz

Sayfa 841/898 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •