Special Days Image
Sayfa 843/898 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. endeks bozarsa 63 deneyebilir...58 pek beklemiyorum ama ihtimal dahilinde ginede...bilanço öncesi çanağın kulpunu düşünüyorsa eğer...bakacağız artık...içerde değilim takipteyim sadece...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. 70bin gibi bir para cikisi ve 250bin gibi acik islem...19 subatta merkezden faiz indirimi beklentisi ile ve amerikan verileriyle fed in faizle oynamayacagi beklentisi ile dolarin kiprasmasina ragmen 74 direnci asilmasi halinde bilanco verileride kullanilma ihtimaliyle 10 gunluk surecte 8xler hedeflenebilecegi gibi kisada 63 destegi dikkate alinmali...yabanci takasi 23mkusur tasinmaya devam ediyor hala..haftaya 70 altina anlik sarkmalarda bilanco beklentisi icin toplama surecine girebilirim...bakalim firsat verecek mi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. güncel görünüm...

4. tahta krslarda ama kaada ilgi yok...robotlar durunca tahta duruyor...

5. evet uzun bir aradan sonra uzaktan takip ettigim ygyo ya tejrar giris yapma imkani olustu...66dan maliyetlendim bakalim şu ilk suriye şoku atlatildiktan sonra bilanco verileri grafiklerde etkili olacak gibi...endeks ve bir cok hisse buna ygyo da dahil grafikteki desteklerine dokundu...bakalim bundan sora nasil olacak...artik icerden takipteyim...

6. ...Evet adamlardaki nakit gücü sınırlı bu nedenle tahtayı süpürüp nominal üstüne bir çırpıda atma niyetleri yok, nominal hedefini tahta üzerinden al/sat nakidi yaratarak merdiven cıkar gibi kademe kademe yükseltme yolundalar...satan eski ky. yerine yeni basamakta yeni ky. ye lotu emanet verip bir sonraki basamakta aynı islemleri tekrarlayarak adim adim nominale yaklasiyorlar...8x uzeri hareketin hedefe dogru hizlanacagini dusunuyorum...nominalin ustunde olmak neden onemli ygyo icin ! cunku tabloda da goruldugu gibi 9 yildir sermaye artisi yok ve oz kaynaklari 150kusur m. a gerilemis ve net borcu 900m. a yakin...bu nedenledir ki nominal ustune atip spk nin kapisina bedelli basvurusu icin gideceklerdir...bu nedenle bu gunki destekte tutunma hareketi hem grafigi rahatlatti hem de bir miktar ky.yi panikletip 70krs altindan toplama imkani verdi tahtaci ya, tabi benim gibi panikte tahtaya girmeyi sevenler icinde giris sansi verdi...yarin bistin yonuyle de baglantili olarak gerginlik bir miktar azalirsa yeni kanal hedefi icin bir kac gun 68/74 calisma yapabilir, 74 ustunde hareket 78/82 arasini test ederek tekrar 74/78 arasi merdiven basamagi yaparak kuluckaya alabilir...daha sonraki kanal 82/88 kanali olur ki 88 uzeri sertlesebilir...takvimsel beklenti bilanco ve özel beklenti varlik satisi...bakalim nolacak...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. malum panik gun A1 acik calismis...para cikisi cuzzi, yabanci malini koruyor suan icin...

Sayfa 843/898 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •