Sayfa 847/898 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. gedik pramit meril top cevirmis...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Dar alanda çalışma sürüyor...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. şuan hacim 2.5m lot ortalama hacim 10m altına inmiyor uzun süredir...hacim gün sonuna yaklaştıkça ortalamanın çok altında kalıyor bu şekilde...muhtemelen 70 de yazan 4 milyonu yutacak yada 69 daki 3m a verecek zaten iki tarafta duran lotlar kendilerinin....böylece hacim yaptırmış olacaklar...haftaya güçlü giriş için 70 i yutsalar iyi izlenim olur...bakalım fikri ne...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    şuan hacim 2.5m lot ortalama hacim 10m altına inmiyor uzun süredir...hacim gün sonuna yaklaştıkça ortalamanın çok altında kalıyor bu şekilde...muhtemelen 70 de yazan 4 milyonu yutacak yada 69 daki 3m a verecek zaten iki tarafta duran lotlar kendilerinin....böylece hacim yaptırmış olacaklar...haftaya güçlü giriş için 70 i yutsalar iyi izlenim olur...bakalım fikri ne...
    evet 69 da bos hacim basladi...al ver modu...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    şuan hacim 2.5m lot ortalama hacim 10m altına inmiyor uzun süredir...hacim gün sonuna yaklaştıkça ortalamanın çok altında kalıyor bu şekilde...muhtemelen 70 de yazan 4 milyonu yutacak yada 69 daki 3m a verecek zaten iki tarafta duran lotlar kendilerinin....böylece hacim yaptırmış olacaklar...haftaya güçlü giriş için 70 i yutsalar iyi izlenim olur...bakalım fikri ne...
    evet bos islem cevirip tezgahi 69 da kurarak 10m. lot hacimi yakaladi sonuc olarak 70krs kapadi...endeks haftasonu şok bir haber yemezse haftaya 2019 net kar/zarar verisi dusecek...sonuc olarak 68/69/70 kademesinde alan satan ky. orani oldukca azaldi, kendi patinajlariyla tahta yaptilar son iki gün...bakalim haftaya nasil olacak...

8. kardes tahtaya para girisi olmus gibi...haftaya ekuriler bir miktar hareketlenir mi gorecez...

Sayfa 847/898 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •