Sayfa 849/898 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. saatlik görünüm....

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    saatlik görünüm....

bilgilendirmeler icin tşk

3. Şuana kadar hacim cuma günü olduğu gibi cılız 3m lot civarı...malum ortalaması 10m. lot gibi...saat 4 e doğru 69 da bekleyen alımlarına satarak düşürüp ya da 70de bekleyen satışlarını alarak yükseltip hacimi al verle güclendirecek muhtemelen gine....tahta bilançoyu bekliyor imajı var geçen yıl mali tablo sunumu 18 şubatta olmuş, finansal tablolar ise ek süre istenerek 26 martta geç verilmiş, normalde son gün 14 mart diye biliyorum..., bu hafta bir heycan yaratacak mı bakalım...hacimde ky. oranı oldukça düşük...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Yesil ve yyapi nin vergi dairesine sunulan mali tablosu verildi ama ygyo nunki hala verilmedi adamin bu ygyo ile bir hesabi var ama bilemedim. inatla ayristiriyor baski yonunde sanirsin assolist...ky.si cok belli ki...

bu arada yesil in vergi dairesine sunumu tirt. yyapi nin fena degil...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Yesil ve yyapi nin vergi dairesine sunulan mali tablosu verildi ama ygyo nunki hala verilmedi adamin bu ygyo ile bir hesabi var ama bilemedim. inatla ayristiriyor baski yonunde sanirsin assolist...ky.si cok belli ki...

bu arada yesil in vergi dairesine sunumu tirt. yyapi nin fena degil...
    nihayet....

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    nihayet....

Usta;yyapı dan kurtulup kopup gidemiyorki...

7. Bununda en büyük bariyeri YYAPI ....

8.  Alıntı Originally Posted by OĞUZ123 Yazıyı Oku
    Usta;yyapı dan kurtulup kopup gidemiyorki...
    arkadaslar bollinger ust dirence takildi patinaj cekiyor eger atlatir ustunde kaparsa yolunuz acik. ben panik gunde 65 maliyetle girmistim kisa vade hedefime ulasti herkese bol kazanclar diliyorum ben yuklu aldigim icin ve mevsimsellikte kisa vade hedeflerim oldugu icin 8krsluk kar guzel oldu....umarim yukardan maliyetli hapis ky.nin de gonlune gore olur...tekrar alim firsati verirse araniza donerim. simdilik yolunuz acik olsun mali tablo kaari guzel. bol sanslar dilerim. etkilememek adina uzaktan takibim surecek guzel kazanclar dilerim...73ten vedalastim malim olana dek yazmamayi etik buluyorum Allaha emanet.

Sayfa 849/898 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •